Wiemy, jak Królikowski i Opozda nazwą syna! Wybrali niezwykle oryginalne i rzadkie imię

31 grudnia 2021
Przez: : J.J

Joanna Opozda w ostatni dzień roku zdradziła, jak nazywać się będzie jej pociecha. Małżeństwo aktorów zdecydowało się na niezwykle oryginalne i rzadko słyszane w dzisiejszych czasach imię. Zgadniecie? Może być ciężko!

Ciąża Joanny Opozdy

Baby Boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze. Joanna Opozda to jedna z gwiazd, która w 2021 roku ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Będzie to pierwsza pociecha jej i Antka Królikowskiego. Początkowo aktorka nie dzieliła się chętnie z mediami i internautami swoim błogosławionym stanem. Kiedy jednak informacja ta wyszła na światło dzienne, a Joasia potwierdziła przypuszczenia mediów coraz śmielej dzieliła się z obserwującymi jej profil w mediach społecznościowych zdjęciami z ciążowym brzuszkiem oraz wpisami na temat tego, jak wraz z Antkiem przygotowuje się do przyjścia na świat swojej pociechy.

Zobacz także: Wiemy, jaki wózek wybrała Asia Opozda i Antek Królikowski dla swojego syna. To marka uwielbiana w show-biznesie!

Joasia i Antek dużymi krokami zbliżają się do przywitania na świecie swojej pociechy. Wszyscy śledzący życie aktorów zastanawiają się zapewne, jak małżeństwo nazwie swoją pierwsze dziecko. Ostatnio informowaliśmy Was o tym, że choć imię jest już wstępnie wybrane, małżonkowie nie chcą zdradzać go, dopóki nie podejmą ostatecznej decyzji.

Zobacz także: Joanna Opozda i Antek Królikowski wybrali już imię dla dziecka

View this post on Instagram

A post shared by joanna opozda (@asiaopozda)

Imię synka Opozdy i Królikowskiego

W ostatni dzień roku aktorka w końcu zdradziła tę informację. Jak się okazuje, para wybrała niezwykle rzadkie w dzisiejszych czasach imię, pochodzenia łacińskiego – Vincenty:

„Nie będę ukrywać, że 2021 dał mi mocno popalić… Dlatego z niecierpilowością czekam na 2022 który dla mnie, będzie rokiem mojego kochanego synka Vincenta 👶🏼❤️ Życzę Wam cudownego Sylwestra!!! Bawcie się najlepiej jak potraficie i napijcie się za nasze zdrowie. 🙏😜 Do siego roku mordeczki!!! 💥💥 “

Joasia Opozda zdradziła imię dziecka
Joanna Opozda

Jak podoba się Wam imię wybrane przez Joasię i Antka?

Źródło: Instagram Joanny Opozdy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz