Joanna Opozda wybrała wózek, który pokochały gwiazdy. Pochwaliła się również innymi zakupami dla maleństwa!

3 grudnia 2021
Przez: : J.J

Joasia Opozda wielkimi krokami zbliża się do szczęśliwego rozwiązania i coraz śmielej dzieli się swoim stanem i przygotowaniami do przyjścia na świat swojego maleństwa w sieci. Aktorka na jednym z najnowszych nagrań na InstaStory pochwaliła się zakupami dla dziecka. Zobaczcie, co wybrała przyszła mama.

Ciąża Joanny Opozdy

Początkowo ciąża Joanny Opozdy osnuta była wielką tajemnicą. Aktorka pomimo wielu informacji podawanych przed media nie potwierdziła swojego stanu. W końcu informacja ta wyszła na światło dzienne, a z dnia na dzień Joasia i Antek coraz chętniej dzielą się z obserwatorami swoich profili w mediach społecznościowych tematami związanymi z przygotowaniem przyjścia na świat swojej pociechy.

Zobacz także: Opozda zdradziła, jak czuje się podczas ciąży

Mieliśmy już możliwość oglądać pierwsze zdjęcia Joanny z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem, którymi w sieci pochwalił się również jej mąż – Antek Królikowski.

Zobacz także: Ciążowy brzuszek Opozdy

Przygotowania Opozdy do przyjścia na świat dziecka

Choć internauci mieli możliwość oglądać już pierwsze ciążowe zdjęcia aktorki, do tej pory ani Antek ani Asia nie dzielili się rzeczami, które kupili już dla swojej pociechy. Jak wiadomo gwiazdy chętnie robią to przed narodzinami dziecka, a w ich ulubionym kręgu powtarzają się znane marki i modele wózków, łóżeczek i innych przyborów dla maluchów.

Joasia i Antek zaczęli już przygotowania w związku z przyjściem na świat swojej pociechy. Dołączyli do grona gwiazd i również zdradzili, co kupili dla swojej pociechy.

Pierwszymi większymi zakupami chętnie podzieliła się aktorka na InstaStory pokazując, jaki bujaczek i łóżeczko wybrała dla swojego maleństwa. W łóżeczku na pierwsze dziecko Asi i Antka czeka również miś szumiś w kształcie króliczka.

Wyprawka dla dziecka Królikowskiego i Opozdy
Łóżeczko dla maleństwa Opozdy i Królikowskiego
Przygotowania do przyjścia na świat dziecka Królikowskiego i Opozdy
Bujaczek, który kupiła Joasia Opozda

Aktorka zdradziła również, że zaopatrzyła się już w wózek. Choć nie zdradziła dokładnego modelu, wiemy, że jest to marka Cybex, którą pokochały polskie gwiazdy.

Opozda zdradziła, jakie wózek kupiła dziecku
Marka wózka, który wybrała Joasia i Antek

Myślicie, że Asia po narodzinach dziecka będzie się równie chętnie dzielić zdjęciami swojego maleństwa?

Źródło: Instagram Joanny Opozdy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej