Lara Gessler zaskoczyła suknią ślubną. Takiej stylizacji w show-biznesie jeszcze nie było!

11 grudnia 2021
Przez: : J.J

Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli drugi ślub a zdjęciami z tego wydarzenia chętnie dzielą się wszyscy tam zebrani. W ten dzień Lara zadbałaby prezentować się w zjawiskowym stylu. Zobaczcie jej ślubną stylizację, która może Was zaskoczyć.

Ceremonia ślubna Gessler i Szeląga

Sobotniego ranka 11 grudnia media obiegły zdjęcia z wydarzenia, jakim był drugi ślub Lary Gessler. Piotr Szeląg i Lara Gessler pobrali się, kiedy oczekiwali przyjścia na świat swojej pociechy. Teraz chcieli powtórzyć tą ceremonię a całe wydarzenie zorganizowali z ogromnym przytupem.

Ze zdjęć dodawanych przez zebranych gości mogliśmy dowiedzieć się, że wydarzenie zostało zorganizowane z wielkim rozmachem. Lara i Piotr ponownie powiedzieli sobie “tak” w Zakopanem, w którym czuć już magię zimy. Ceremonia odbyła się w towarzystwie pastora, był magiczny klimat, który zapewniły świece, muzyka na żywo a samo wydarzenie odbyło się na świeżym powietrzu.

Na ceremonii pojawiło się wiele gości ze świata show-biznesu. Między innymi na ślubie Lary i Piotra obecni byli ich przyjaciele Ciocia Liestyle i Jakob Kosel. Na wydarzeniu nie mogło również zabraknąć najbliższych a w tym Tadeusza Mullera i Magdy Gessler.

Oprócz pięknej oprawy wzrok przykuwała suknia ślubna Lary, obok której nie dało się przejść obojętnie.

Zobacz także: Sukienka ślubna z pierwszego ślubu Lary Gessler i Piotra Szeląga

Stylizacja ślubna

W ten wyjątkowy dzień Lara szczególnie zadbała o to, by prezentować się w niezwykłym, oryginalnym stylu. Lara wybrała na ten dzień bardzo długa, satynową sukienkę z odkrytymi placami i długim rękawem. To, co nadawało jej oryginalności to niezwykle długi welon, obszyty bogato zdobioną koronką, który ciągnął się za suknią Panny Młodej. Uwagę zwraca również zawiązanie go na głowie. Sami zobaczcie i oceńcie stylizację ślubną Lary.

Drugi ślub Lary Gessler
Lara Gessler i Piotr Szeląg podczas ceremonii
Lara Gessler podczas drugiego ślubu
Welon Lary Gessler
Piotr Szeląg i Lara Gessler drugi raz powiedzieli sobie "tak"
Suknia ślubna Lary

Zobacz także: Więcej zdjęć z drugiego ślubu Lary Gessler i Piotra Szeląga

Jak podobała się Wam ślubna suknia Lary Gessler?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej