OSTRA batalia Szpaka i Sablewskiej na temat STYLIZACJI Roksany Węgiel! “Powinna coś w tym zmienić”!

22 czerwca 2019
Przez: : J.J

Od dłuższego czasu ciągnie się batalia w mediach na temat wyglądu młodej, aspirującej gwiazdy Roksany Węgiel.
Oprócz fanów wypowiadają się na ten temat również gwiazdy. Zdania są bardzo podzielone!
Zobaczcie kolejne wypowiedzi Michała Szpaka i Mai Sablewskiej!

Roxie Węgiel przeszła przemianę z dziewczynki w nastolatkę, co sądzą o tym gwiazdy SHOW BIZNESU!

Zdania na temat wizerunku i kreacji Roxie są bardzo podzielone. Jedno jest pewne Roksana nie należy do szarych myszek, a jej wygląd mocno rzuca się w oczy!
Dorastając na naszych oczach gwiazda zmienia się z miesiąca na miesiąc. Z małej, uroczej dziewczynki przeszła przemianę w nastolatkę, która eksperymentuje z makijażem i odważnymi, bogatymi stylizacjami.
Gwiazdy show – biznesu wzięły na język temat Roksany. Ostatnio pisaliśmy, o tym, jak Wienawia skrytykowała wygląd Węgiel.

Zobacz także: Julia Wieniawa SKRYTYKOWAŁA Roksanę Węgiel! „Jest ubrana nieodpowiednio do swojego wieku…”!

View this post on Instagram

A post shared by ROXIE ⚡️ (@roxie_wegiel)

Batalia między Michałem Szpakiem a Maja Sablewską o styl Roksany!

Czy młoda gwiazda faktycznie przesadza z tak szybką zmianą wizerunku? Zdania są podzielone, na ludzi, którzy krytykują zbyt odważny wygląd Roxie i na takich, którzy uważają, że nie odbiega on od innych, młodych gwiazd, światowego formatu.

Michał Szpak w rozmowie z “Jastrząbpost” przyznał, że bardzo podobają mu się stylizację gwiazdy. Nic w tym dziwnego artysta bowiem sam dość mocno eksponuje swój wizerunek, który odbiega od innych mężczyzn. Dzięki temu jest za to bardzo oryginalny:

“Każdy m prawo decydować o tym, jak ma wyglądać w każdym wieku. Niech żyje wolność. Niech szaleje. Jest młoda. Trzymam za nią kciuki, bardzo dobry singiel. Kiedy ma szaleć jak nie teraz. Ja uważam, że mamy jedno życie w tej postaci, w której jesteśmy. I musimy żyć pełną piersią i nie ograniczać się z powodu tego, że komuś się coś nie podoba. Jak się nie podoba, to nie musi tego oglądać.”

Maja Sablewska proponuje Roxie zmianę stylisty

Inną stronę przybrała ekspertka od mody Maja Sablewska, jednakże nie skrytykowała wyglądu Roksany jedynie przyznała, że jeżeli to sama gwiazda wybiera stylizację ma prawo popełniać błędy i się na nich uczyć, a jeśli ma od tego stylistów, powinna to zmienić:

“Mam taką radę, jeśli chodzi o młodych wokalistów. Oni muszą być prawdziwi, oni muszą być sobą, oni nie mogą kogokolwiek udawać. Jeśli ta dziewczynka ubiera się sama, sama to czuje, to niech próbuje, niech popełnia błędy, bo to jest piękne. Jeśli sama będzie później potrafiła się później na nich uczyć, to super. A jeśli ma stylistkę i nie do końca czuje się sobą w tych stylizacjach, to wtedy powinna coś w tym zmienić. Trudno porównywać to pokolenie młodych ludzi do mojego pokolenia. Bo ja, żeby mieć fajne ciuchy, musiałam siedzieć na balkonie i je przerabiać. Nie było mnie stać, żeby kupować sobie takie ubrania jak teraz. W ogóle przestańmy oceniać i krytykować, a zacznijmy doceniać coś więcej, niż tą krytykę.”

A Wy co myślicie o stylizacjach Roksany Węgiel?

Źródło: Instagram sablewska / michal_szpakofficial / roxie_wegiel

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej