Połącz się z nami

Mocne zarzuty Pavlović wobec Żyły! Dalej jej nie odpuszcza!

News

Mocne zarzuty Pavlović wobec Żyły! Dalej jej nie odpuszcza!

Drugi odcinek zagwarantował widzom emocje nie mniejsze odcinek premierowy. Wszyscy z zaciekawieniem oczekiwali występu Justyny Żyły. Jak tym razem zatańczyła była żona Piotra Żyły? Po raz kolejny nie zabrakło uszczypliwych uwag ze strony Iwony Pavlović.

Bez wątpienia tego występu wszyscy długo wyczekiwali. Tym razem Justynie poszło lepiej niż w zeszłym tygodniu, jednak niestety nie obyło się bez mocnych uwag ze strony Iwony Pavlović.

Para zaprezentowała foxtrota, po zakończonym występie od razu do oceny wyrwała się Ola Jordan:

„Jest, jest, jest. Jak ja się  cieszę, że poszło Ci lepiej niż w tamtym tygodniu. Ja się sama bałam, co Iwonka powie. Słuchaj, nadal masz dużo pracy do zrobienia, mogło być dużo lepiej, ale jest lepiej jak w tamtym tygodniu, także plus. „

Tomasz Barański wtrącił się mówiąc, że jury narobiło zadymy w tamtym tygodniu i myślał, że będą zamieszki.

Andrzej Grabowski skomentował występ: „Słuchaj no po prosu znacznie lepiej, to są dwie różne Justyny. Także powiedziałbym teraz taki wierszyk: Justyna Żyła po tym tańcu dzisiejszym myślę że w przyszłym tygodniu będziesz żyła. „

Niestety, Iwona Pavlović podobnie jak tydzień temu nie patyczkowała się a oceną i mimo, że przyznała, że było lepiej niż w poprzednim tygodniu to i tak przyznała gwieździe tylko 2 pkt. Jurorka zaczęła dość łagodnie:

Justyno, zaawansowałaś do starszaków, ale przyznaję, że szału nie było. Pobiegałaś, pobiegałaś, paluszkiem pokazałaś, zawiesiłaś się w ramiona Tomasza jak umierający łabędź. W sumie to dobrze, bo dzięki temu zrobiłaś, liczyłam to specjalnie, około 60 kroków fokstrota, bo w cha-chy nie było ani jednego, teraz powinniście bić brawa.

Następnie dodała tym razem nie przebierając w słowach:

„Powiem ci tak, pracuj nad absolutnie wszystkim. Uważam, że nie masz pamięci tanecznej, nie masz równowagi, nie masz pionu, masz złe stopy… Po prostu pracuj nad wszystkim, zasuwaj jak mały Kazio. A może jesteś po prostu leniem? Ja   nie wiem może jesteś leniem? „

Z opinią nie zgodził się partner Justyny, Tomasz Barański, zapewnił, że celebrytka ciężko pracuje i dodał, że jest dumny z jej dzisiejszego występu.

Ostatecznie para zdobyła 11 punktów. Pomimo tak niskich not, dzięki poparciu widzów, nie dość, że Żyła przeszła do kolejnego odcinka to jeszcze nie znalazła się nawet w strefie zagrożenia.

Głosowaliście?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry