Reakcja ekipy „Tańca z gwiazdami” na krytykę Justyny Żyły!

4 marca 2019
Przez: : M.S.

Pierwszy odcinek „Tańca z gwiazdami” bez wątpienia na długo zostanie w naszej pamięci. Po raz pierwszy w historii programu padła najniższa ocena, a co więcej nigdy żaden juror tak nie zrównał z ziemią uczestnika, jak zrobiła to Iwona Pavlović z Justyną Żyłą. Jak na tak ostrą krytykę zareagowali pozostali uczestnicy i ekipa ” Tańca z gwiazdami?” Co o tym sądzi partner Żyły, Tomasz Barański?

Żyła krytykowana przez jury Tańca z Gwiazdami 9

Trzeba przyznać, że pierwsza edycja popularnego tanecznego show rozpoczęła się z wielkim przytupem. Komentarze jury na temat występu Justyny Żyły zdecydowanie dostarczyły widzom mnóstwo emocji.
A jakie zdanie na ten temat mają inny uczestnicy i prowadzący program?

Ekipa TzG wspiera Justynę Żyłę


Paulina Sykut-Jeżyna, prowadząca „Taniec z gwiazdami” wyznała, że wszyscy udzielili Justynie ogromnego wsparcia:

“Mam nadzieję, że się nie załamie. Zresztą wyściskałam Justynę po programie. I tak życzyłam jej, żeby się trzymała, żeby się przykładała do tej pracy. Mam nadzieję, że nie zmiażdży ją ta krytyka, jesteśmy tylko ludźmi, więc patrzmy na siebie troszkę bardziej łaskawie. Mam nadzieję, że Justyna się nie załamie, zresztą wszyscy ją wspierają w programie.”- wyznała prezenterka.

Zobacz także: Co się wydarzyło w 1. odcinku Tańca z Gwiazdami 9?

Do ocen jury odniosła się równie Agnieszka Hyży, prowadząca kulisy show:


„Z jednej strony mogłabym powiedzieć coś ostrego, z drugiej jednak wiem, jak wygląda show-biznes i jakimi prawami się rządzi. (…) Dobrze jest wyrazistym, niż być takim nijakim i mieć ambiwalentny stosunek. To jest program rozrywkowy i godząc się na udział w nim, trzeba liczyć się z tym, że może spaść fala krytyki, zarówno ze strony widzów, jak i jurorów. Można dyskutować natomiast na temat formy, w jakiej zostaje to przekazywane. Sama miałam poczucie, że zaczyna się ostro i z grubej rury. Będę tutaj jednak broniła jurorów i uważam, że trzeba być sprawiedliwym”.

https://www.instagram.com/p/BuMaWGeH2Mx/Całą sytuację skomentował również partner taneczny Justyny- Tomasz Barański :


„Jurorzy niepotrzebnie tak skrytykowali. Nawet my pomiędzy sobą tancerzami rozmawialiśmy, że nie powinna dostać jedynki. Nie tańczy jakoś wybitnie, ale nie leżała przez ten miesiąc. (…) Po odcinku uroniła łezkę, przykro nam było bardzo, ale idziemy dalej. Justyna ma dużo dystansu wokół tego, co się wokół niej dzieje”.Ponadto Barański udostępnił na swoim profilu na Instagramie komentarz jednej z internautek, tym samym podzielając jej zdanie:


„Czy tylko według mnie zachowanie Iwony było mega podłe? Ja rozumiem, Justyna dużo błędów w życiu popełniła, ale, kurczę, nikt nie zasłużył, żeby aż tak go poniżyć na oczach całej Polski! To był czysty hejt”.W następnym programie mają odpaść aż dwie pary. Czy zatem para Żyła- Barański powinni czuć się zagrożeni?

My trzymamy za nich kciuki i życzymy powodzenia!

Źródło: Instagram Tańca z Gwiazdami

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej