Połącz się z nami

Ostrowska ujawniła smsa od Pawła Królikowskiego i pożegnała przyjaciela!

ostrowska wyjawiła smsa od Królikowskiego

News

Ostrowska ujawniła smsa od Pawła Królikowskiego i pożegnała przyjaciela!

Śmierć Pawła Królikowskiego poruszyła wiele serc. Najbardziej ze tak wielką stratą nie mogą pogodzić się najbliżsi przyjaciele aktora. Do tych z pewnością należała serialowa żona Pawła. Ilona Ostrowska ujawniła smsa od Pawła Królikowskiego oraz pożegnała swojego przyjaciela na Instagramie.

Nad ranem 27 lutego, w warszawskim szpitalu zmarł uwielbiany przez wszystkich aktor, Paweł Królikowski. O jego śmierci najpierw poinformowały media, później potwierdził to Związek Artystów Scen Polskich oraz rodzina aktora. Dla wielu to informacja była szokująca. Co prawda wiadomo było, że Paweł od miesięcy zmaga się z poważną chorobą, jednak nikt nie przypuszczał, że jego stan jest tak poważny.

W związku ze śmiercią aktora, na wielu profilach gwiazd zaczęły pojawiać się czarno-białe zdjęcia Pawła wraz z wpisami pożegnalnymi. Ostatnie słowa zwrócone do zmarłego aktora zamieścili m.in. Anna Mucha, Katarzyna Skrzynecka, Maciej Dowbor, Katarzyna Zielińska, Anna Dereszowska, Izabela Trojanowska, Kuba Wojewódzki i wielu innych.

Swój wpis na Instagramie opublikowała również Ilona Ostrowska, serialowa żona Pawła Królikowskiego. Przypomnijmy, że zmarły aktor przez lata grał jedna z głównych ról w serialu „Ranczo”. Z pewnością postać kusego, w którą się wcielał, przyniosła mu sporą popularność oraz sympatię widzów. Losy Kusego i Lucy obserwowały miliony widzów.

Prywatnie Ilona Ostrowska przyjaźniła się z Pawłem. Aktorka bardzo wspierała swojego serialowego męża podczas jego choroby. Zamieściła nawet na swoim profilu na Instagramie słowa otuchy i życzyła mu powrotu do zdrowia.

Ostrowska ujawniła smsa od Pawła Królikowskiego oraz pożegnała przyjaciela

Niestety los okazał się okrutny i Paweł Królikowski zmarł 27 lutego. Ilona opublikowała na swoim profilu słowa pożegnania oraz ujawniła treść smsa, którego dostała w ubiegłym roku od Pawła.


„Mój Przyjaciel ,mój Bogumił☺️ Będziesz ze mną do końca życia. Zegnaj Kochany💔 * * * „

„Za piekne slowa w podzience nie ważąc znów słów tych lekce unosze wzruszony rzese
z ktorej oderwac sie nie chce łza
i twoj w niej portret
…na dobrą wróżbę
i szczescie…… Mila
twoooj
Krooolik (Sms od Pawła 2019)🖤🖐”

Pod opublikowanym wpisem, fani serialu zostawili sporo komentarzy, w których przyznali, że ranczo bez Pawła nie będzie już takie samo:

„To co razem Panstwo stworzyliscie to był jakiś aktorski kosmos. Chemia i szacunek. Przepieknie o Pani mowil. Ogromny zal.”

„Teraz ciężko będzie oglądać Ranczo bez łezki w oku”

„Przytłaczająca wiadomość. Ranczo już nigdy nie będzie oglądane tak samo 😢 „

„Byliście najlepszym małżeństwem… Lucy i Kusy(*)”

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry