Ostry konflikt Julii Wieniawy i partnerki Macieja Orłosia. “przyjdzie całować mi ty**k”

23 września 2022
Przez: : M.S.

Pomiędzy Julią Wieniawą, a Pauliną Koziejowską, aktualną partnerką Macieja Orłosia, doszło do ostrej wymiany zdań. Konflikt pomiędzy paniami rozpoczął się od tego, jak Koziejowska skrytykowała stylizację Julki na gali Elle. Artystka nie została jej dłużna, a teraz partnerka Orłosia żąda przeprosin…

Stylizacje Julii Wieniawy

Julia Wieniawa to bez wątpienia aktualnie jedna z najbardziej popularnych gwiazd z polskim show-biznesie. Chociaż swoją karierę zaczynała od aktorstwa, aktualnie Julia skupiła się na muzyce, a ponadto prężnie działa także jako influencerka.

Nie da się ukryć, że młoda gwiazda uwielbia eksperymentować z ubiorem i nie boi się odważnych stylizacji. Niejednokrotnie udowodniła, że ma niesamowite wyczucie stylu i potrafi nieźle podkreślić swój seksapil.

Koziejowska skrytykowała ubiór Wieniawy!

Julia Wieniawa pojawiła się na gali Elle w bardzo zmysłowej i sporo odsłaniającej sukience. Jej kreacja nie umknęła uwadze, Pauliny Koziejowskiej, która skomentowała stylizacja celebrytki.

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa pokazała za dużo?

Niestety, partnerka Maciej Orłosia nie pochwaliła kreacji Julki, co więcej, w bardzo nieprzyjemnych słowach oceniła sukienkę, którą miała na sobie Wieniawa.

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Paulina na swoim Tik Toku nagrała filmik, na którym ostro odniosła się do stylizacji Julki. Koziejowska zarzuciła Wieniawie, że ubrała się za skąpo, odsłaniając za dużo ciała. Ponadto odniosła się do ostatnich wywiadów Juli, w których gwiazda wyznała, ze zmęczona jest “celebryctwem”. Zdaniem Pauliny kreacja przyćmiła sukcesy Julki, czego aktorka nie chciała:

“Kreacją na gali Elle Julia Wieniawa pokazała, że ona naprawdę jest zmęczona tym celebryctwem. Suknia zdecydowanie więcej odkrywała, niż zakrywała i nie byłoby w tym nic złego, bo dziewczyna ma naprawdę piękne ciało, ale zaraz, zaraz! Przecież ta suknia przyćmiła Julii sukcesy, a ona tak bardzo tego nie chciała. Mówię o tym dlatego, że kilka tygodni temu w magazynie “VIVA!” ukazał się wywiad z Julią, w którym mówiła, że zmęczona jest celebryctwem, nie chce być tak nazywana, wkurza ją, że dziennikarzy bardziej interesuje to, jak wygląda, jaką ma fryzurę. Serio?!”

Paulina Koziejowska
Paulina Koziejowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Na odpowiedź Julki nie trzeba było długo czekać. Podczas pokazu Łukasza Jemioła, Wieniawa wypowiedziała się dla Pudelka i wyznała, ze gdyby miała okazję spotkać się twarzą w twarz z Pauliną, chętnie by sobie z nią pogadała:

“Kurczę, miałabym tyle zdań do powiedzenia teraz. Pogadam sobie chętnie z tą Pauliną, kiedy po raz kolejny na evencie przyjdzie całować mi tyłek, jak za każdym razem od tylu lat, a potem hejtować mnie w internecie. Spoko, być może miała słabe chwile. Mam nadzieję, że jej to przysporzyło nowych fanów na Instagramie”

Oczywiście do wypowiedzi Wieniawy odniosła się partnerka Macieja Orłosia. Koziejowska uznała, że tym wywiadem Julka wystawiła sobie świadectwo.

“Julia tą kwiecistą wypowiedzią sama wystawiła sobie świadectwo

Dodała także, że gdyby miało dojść do porozumienia z Wieniawa, to najpierw celebrytka musiałaby przeprosił Paulinę.

“Musiałaby mnie najpierw przeprosić. Publicznie. Wypowiedź przecież była do kamery”

Myślice, że Julka odniesie się do propozycji Koziejowskiej?

Źródło: Pudelek, Tik Tok, Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej