Oto pierwsza uczestniczka “Twoja Twoja Twarz Brzmi Znajomo 21”! Wyciekły nazwiska pozostałych gwiazd!

2 lipca 2024
Przez: : M.J

W nowej edycji “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” czekają na widzów ogromne zmiany. W składzie jury zasiądą nowe twarze, a na scenie pojawią się nowi uczestnicy. Teraz stacja ogłosiła nazwisko pierwszej gwiazdy, która będzie brać udział w programie. Widzowie mogą kojarzyć ją z różnych seriali oraz programów tanecznych. W mediach pojawiły się także nazwiska pozostałych gwiazd, które mają wziąć udział w nowej edycji.

Jury nowej edycji “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Już wiadomo, że w najnowszej, 21. edycji “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w fotelu jurora zasiądzie Stefano Terrazzino. Terrazzino to finalista poprzedniej edycji i zwycięzca programu z 2015 roku. Informacja o jego angażu została przekazana przez produkcję za pośrednictwem mediów społecznościowych. Stefano Terrazzino dołączy do Piotra Gąsowskiego, Małgorzaty Walewskiej i Justyny Steczkowskiej, tworząc pełen skład jury 21. edycji programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. To dynamiczne grono z pewnością wniesie nową energię do programu.

Produkcja uwielbianego przez widzów programu zaczęła już odkrywać kolejne karty. Poznajcie pierwszą uczestniczkę nowej edycji “Twoja Twarz Brzmi Znajomo“.

Pierwsza uczestniczka TTBZ 21

Produkcja programu ogłosiła pierwszą uczestniczkę nowego sezonu. Na swoim profilu w mediach społecznościowych poinformowała, że będzie nią Patrycja Kazadi. Kazadi to postać znana z wielu seriali oraz innych formatów telewizyjnych. W przeszłości była prowadzącą program “You Can Dance. Po prostu tańcz” oraz uczestniczką “Tańca z gwiazdami”.

“Ogłaszamy pierwszą uczestniczkę 21. edycji #TTBZ 🤗🎉 Aktorka, piosenkarka, prezenterka i aktywistka 🎬🎶💪 Znacie ją z roli Jagny w serialu „Ranczo” czy Reri z filmu oraz serialu „Bodo”. Jej muzyczna kariera to cztery albumy i setki koncertów, w tym duety z gwiazdami, jak Kayah czy Matt Pokora. 🌟🎶 Działaczka na rzecz kobiet, walczy z hejtem i wspiera osoby zmagające się z endometriozą, a jej projekt społeczny Kazadi Talks Positive został wielokrotnie nagrodzony 💪❤️ Powitajmy Patricię Kazadi 🤩”

Uczestnicy “Twoja Twarz Brzmi Znajomo 21”

Portal Pudelek dotarł do informacji na temat gwiazd, które pojawią się na scenie programu u boku Patrycji Kazadi. Według medialnych doniesień w show stacji Polsat zobaczymy także zmagania Aleksandra Sikory, Bartka Wrony, Reni Jusis, Joanna Osydy oraz Barbary Wypych, Kuby Szypierskiego i Damiana Kreta.

Po wyprodukowaniu jubileuszowej edycji TTBZ trudno będzie przebić gwiazdorską obsadę, dlatego nikogo nie powinna dziwić lista uczestników 21. edycji

Nowa edycja “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

W “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” celebryci przeistaczają się w znane postacie ze świata muzyki. Ich zadaniem jest nie tylko doskonałe odwzorowanie barwy głosu, ale także wierne odegranie roli, aby jak najbardziej przypominać wylosowaną wcześniej sławę.

Nowa edycja “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zapowiada się niezwykle interesująco. Z Stefano Terrazzino jako nowym jurorem oraz Patrycją Kazadi wśród uczestników, możemy spodziewać się wielu emocji i niezapomnianych występów. Terrazzino, mający za sobą bogate doświadczenia z poprzednich edycji, wniesie do programu swoją wiedzę i pasję do muzyki oraz tańca, a Kazadi, z jej wszechstronnymi umiejętnościami artystycznymi, na pewno dostarczy widzom wielu wrażeń.

Kto jeszcze dołączy do grona uczestników i jakie niespodzianki przygotuje dla nas produkcja? Z pewnością kolejne informacje będą budzić równie dużo emocji, a nowa edycja stanie się jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tej jesieni. Program niezmiennie przyciąga uwagę widzów, oferując unikalne i emocjonujące widowisko, które bawi i inspiruje.

ZOBACZ TAKŻE: Cichopek poprowadzi miłosne reality-show w Polsacie!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej