Robert Janowski żegna się z “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! 

18 czerwca 2024
Przez: : M.J

Idą zmiany. Z programem “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” niedawno po 20 latach pracy pożegnał się Maciej Dowbor. Teraz na oficjalnym profilu programu poinformowano o odejściu jednego z jurorów – Roberta Janowskiego. Telewizja Polsat w oświadczeniu podziękowała Robertowi za pracę na planie programu – “Trzymamy kciuki za dalszą drogę”.

ZOBACZ TAKŻE: Maciej Dowbor ogłosił rozstanie! Wszyscy są w szoku!

Po czterech edycjach, Robert Janowski zdecydował się zakończyć swoją rolę jurora w popularnym show. Telewizja Polsat podziękowała mu za wspólnie spędzony czas i wsparcie, które wniósł do programu. W oficjalnym oświadczeniu zamieszczonym na stronie programu czytamy: 

“Po 4. edycjach Robert Janowski żegna się z rolą jurora i z programem #TTBZ🌟🎭 Dziękujemy Ci za ten wspaniały czas🫶🏼 i trzymamy kciuki za dalszą drogę!🫂”

Janowski, który przez cztery edycje oceniał występy uczestników, dodał także kilka słów od siebie: 

“Dziękuję za tę wspaniałą artystyczną podróż. Dziękuję za ludzi, których poznałem przy produkcji programu. Ale słowo: ludzi — jest tu kluczowe, bo to ludzie stanowią sens każdego działania. To były ważne relacje w moim życiu. Będę tęsknił za Waszym profesjonalizmem, uczynnością i empatią. Dobrze się wyśpijcie przed następną edycją😂 Życzę Wam wielu sukcesów i satysfakcji. Sobie też💪🏼”.

Decyzja Janowskiego o opuszczeniu programu zaskoczyła wielu jego fanów, którzy cenili jego zaangażowanie i profesjonalizm. Jego oceny i komentarze były zawsze przemyślane i pełne szacunku wobec uczestników. Jego odejście oznacza zmianę w składzie jury, co zawsze wiąże się z nowymi wyzwaniami zarówno dla produkcji, jak i dla widzów przyzwyczajonych do dotychczasowej dynamiki.

Przypomnijmy, że  nie tak dawno program po niemal 20 latach pracy na planie opuścił także Maciej Dowbor. W mediach krążą plotki, że zarówno Janowski, jak i Dowbor mają przejść do Telewizji Polskiej. Czy tak się stanie, o tym przekonamy się już niebawem. 

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo

“Twoja twarz brzmi znajomo” to program, który zdobył ogromną popularność w Polsce dzięki swoim unikalnym występom i wysokiemu poziomowi produkcji. Uczestnicy programu wcielają się w znane postacie muzyczne, starając się jak najwierniej oddać ich wygląd, głos i zachowanie sceniczne. Janowski jako juror odgrywał kluczową rolę w ocenie tych transformacji, często podkreślając nie tylko techniczne umiejętności uczestników, ale także ich zaangażowanie i pasję.

Nie jest jeszcze jasne, kto zastąpi Janowskiego w roli jurora. Fani programu z niecierpliwością czekają na ogłoszenie nowego członka jury, licząc na to, że wniesie on równie wiele pozytywnej energii i profesjonalizmu do show.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej