“Pałacowe love” – nowy program TTV! Tłumaczymy zasady reality-show!

15 stycznia 2022
Przez: : MC

TTV po ostatnim sukcesie programu 99 – Gra o wszystko nie spoczywa na laurach i informuje o kolejnej nowości. Tym razem mowa o reality-show pt. Pałacowe love. Na czym polega i co jest do wygrania? Koniecznie poznajcie szczegóły!

View this post on Instagram

A post shared by TTV.pl (@ttv.pl)

Stancja TTV absolutnym hitem

TTV nie przestaje zaskakiwać i w dalszym ciągu gwarantuje Polakom mnóstwo rozrywki. Telewizyjna stacja może pochwalić się licznymi formatami, które śledzi ogromna ilość widzów. Wśród programów cieszących się ogromną oglądalnością znajdziemy takie tytuły jak Gogglebox. Przed telewizorem, Królowe życia czy 99 – Gra o wszystko. Jak się okazuje, wkrótce na stacji pojawi się kolejna produkcja. Tym razem mowa o Pałacowe love, programie, jakiego w Polsce jeszcze nie było!

Zobacz także: Kto wygrał 99 – Gra o wszystko?

Zasady programu Pałacowe love

Szykuje się kolejny, absolutny hit stacji TTV. Mowa o produkcji o tytule Pałacowe love, czyli reality-show, w którym uczestnicy cofają się w czasie. W programie udział weźmie 6 par, które na kilka tygodni zostanie odciętych od świata. Zamieszkają w przepięknym pałacu, a ich codzienne ubrania zostaną zamienione na kreacje prosto z epoki wiktoriańskiej. Bohaterowie będą starać się stworzyć jak najlepszą parę, by ostatecznie wygrani otrzymali tytuł Pary Idealnej.

W produkcji wystąpi również szereg ekspertów. Mowa o doktor Agnieszce Bąbel – specjalistce ds. dawnej obyczajowości w Polskiej Akademii Nauk oraz Macieju Lizniewiczu – pastorze, terapeucie dla par.

W roli prowadzących zobaczymy wielkie gwiazdy, znane z programu Gogglebox. Przed telewizoremMariusza Kozaka oraz Jacka Szawioła.

Prowadzący program Pałacowe Love
Mariusz Kozak i Jacek Szawioł

Uczestnicy będą musieli przestrzegać ściśle określonych reguł, a oceniać będą ich eksperci. To właśnie oni na koniec sezony wybiorą Parę Idealną.

Premiera programu odbędzie się już 1 lutego 2022 roku. Pierwszy sezon składać się będzie z 10 odcinków, a ich emisję zobaczymy w każdy wtorek i środę o godzinie 22:00. Program można zobaczyć również za pośrednictwem platformy Player.

Planujecie oglądać Pałacowe love?

źródło: Instagram TTV

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz