Połącz się z nami

Pamiętacie Asię z „Chłopaków do wzięcia”? Zmieniła się nie do poznania! WOW!

Pamiętacie Asię z "Chłopaków

Moda i uroda

Pamiętacie Asię z „Chłopaków do wzięcia”? Zmieniła się nie do poznania! WOW!

Pamiętacie Asię z „Chłopaków do wzięcia”? Bez wątpienia każdy widz, który śledził ten program na antenie Polsat będzie zaskoczony. W mediach co jakiś czas możemy przeczytać artykuły na temat bohaterów tego formatu oraz zobaczyć, jakie metamorfozy przeszli oni na przestrzeni lat! Bez wątpienia największą z nich przeszła Joanna Wielocha! Jej metamorfoza jest zaskakująca! Zobaczcie!

Program stacji Polsat „Chłopaki do wzięcia” to obraz prowincjonalnej Polski, gdzie panuje bieda, nuda i beznadzieja. Młodzi mężczyźni z niezbyt dużymi perspektywami na życie starają się znaleźć swoją drugą połówkę. Co więcej ta produkcja doczekała się już 18 sezonów, a my mogliśmy zobaczyć ponad 200 odcinków, w których poznaliśmy mnóstwo bohaterów.

Zobaczcie również: Bandziorek z „Chłopaków do wzięcia” zakochał się! Kim jest jego nowa partnerka?

To właśnie w tej produkcji popularność zyskała Joanna Wielocha, która wraz z Ryszardem Dąbrowskim zwanym Szczeną, była w związku.
Szczena i Joanna zyskali dużą popularność i sympatię widzów, którzy chętnie śledzili ich dalsze perypetie. Doszło nawet do ich zaręczyn, jednak ta historia nie ma happy endu. Przypomnijmy, że ich miłość dobiegła końca, kiedy Ryszard po raz drugi trafił do więzienia. Po zakończonej przygodzie w programie obydwoje wycofali się z mediów i tak naprawdę nie wiadomo, jak potoczyły się losy Ryszarda.

Wiadomo natomiast, że na przestrzeni lat Joanna Wielocha przeszła spektakularną metamorfozę i bez wątpienia nie przypomina dziewczyny, którą znamy ze szklanego ekranu!

Pamiętacie Asię z „Chłopaków do wzięcia”?

Jak możemy się dowiedzieć, Joanna zdecydowała się nieco pomóc swojej urodzie. Poddała się odmładzającemu zabiegowi z użyciem własnego osocza oraz powiększyła swoje usta. Joanna zdecydowała się również rozjaśnić swoje włosy i teraz zwraca większą uwagę na makijaż i swój wygląd.

Pamiętacie Asię z "Chłopaków
Źródło: https://www.instagram.com/chlopakidowziecia_polsat/

Nie da się również nie zauważyć, że ubyło jej kilku nadprogramowych kilogramów i musimy przyznać, że jej metamorfoza jest spektakularna. Nie mamy wątpliwości, że gdyby teraz zobaczył ją Ryszard opadłaby mu z wrażenia szczęka!

A Wam, jak się podoba Asia po metamorfozie? Musicie przyznać, że ciężko w niej rozpoznać dziewczynę, którą mogliśmy oglądać na ekranach naszych telewizorów!

Pamiętacie Asię z "Chłopaków
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=xR8Cx-ucM-0&list=PL6_guauKB_UNwbq94n2gFYNdsAZUL5Hfi&index=2

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry