Pamiętacie Kaśkę Solejuk z serialu “Ranczo”? Po latach możecie jej nie poznać!

8 kwietnia 2021
Przez: : M.J

Ostatnio w mediach pojawiła się informacja na temat kontynuacji serialu Ranczo, który zdobył ogromną popularność. W tej produkcji zagrało wielu znakomitych aktorów, jak i wielu bohaterów dorastało na oczach widzów. Jedną z takich postaci była Kasia Solejuk, która wyrosła na piękną kobietę. Zobaczcie, jak się prezentuje serialowa córka Solejuków!

Aktorzy z serialu Ranczo.
Będzie kontynuacja serialu Ranczo

Ranczo. Zemsta Wiedźmy

Wszystko wskazuje na to, że hitowa produkcja Telewizji Polskiej, która opowiada o mieszkańcach wsi Wilkowyje ponownie zagości na naszych ekranach. Choć nie do końca wiadomo, kiedy padnie pierwszy klaps, to bez wątpienia jest to dobra informacja dla fanów tej produkcji.

Zobacz także: Jak potoczą się losy bohaterów ze wsi Wilkowyje? Już wszystko wiadomo!

Przez te wszystkie lata, kiedy serial emitowany był w telewizji, poznaliśmy mnóstwo bohaterów, którzy rozczulali widzów i bawili do łez. Zapewne wierni fani Rancza doskonale pamiętają Kasię Solejuk, która grała w serialu od 2006 roku. Córka Kazimiery i Macieja Solejuków była ich jedyną córką i miała aż sześciu braci.

Kasia Solejuk w serialu Ranczo.
Kasia Solejuk w serialu Ranczo grała od 2006 roku

Wówczas Anna Stępień, bo tak naprawdę nazywa się aktorka, miała 9 lat, kiedy zadebiutowała w serialu i trzeba przyznać, że teraz nie przypomina tej małej dziewczynki ze zdjęcia! Zobaczcie jej metamorfozę!

Metamorfoza Anny Stępień

Ania prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, na którym chętnie zamieszcza zdjęcia. To właśnie tam możemy zobaczyć, jak wielką przeszła metamorfozę. Z informacji znalezionych w sieci możemy się dowiedzieć, że 24-latka zrezygnowała z aktorstwa i aktualnie mieszka w Warszawie, gdzie uczy się w Głównej Szkole Gospodarstwa Wiejskiego.

https://www.instagram.com/p/BZBP-ntFcvv/
https://www.instagram.com/p/B-4YysPnHS9/

Patrząc na zdjęcia na profilu dziewczyny na Instagramie od razu można śmiało powiedzieć, że wyrosła na piękną kobietę. Czy Annę Stępień również zobaczymy w kontynuacji Rancza? Na pewno liczą na to fani tej produkcji.

Serialowa Kasia Solejuk wyrosła na piękną kobietę
Anna Stępień wcieliła się w rolę Kasi Solejuk w serialu Ranczo

Czekacie na kontynuację Rancza?

Zobacz także: Zosia z serialu Rodzinka.pl wyrosła na piękną nastolatkę!

Źródło: Instagram anna_stepien / YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz