Połącz się z nami

Pamiętacie Magdę Jankowską z „Hotel Paradise 2”? Już tak nie wygląda! Zadziwiająca metamorfoza!

Magda Jankowska z Hotel Paradise 2.

Moda i uroda

Pamiętacie Magdę Jankowską z „Hotel Paradise 2”? Już tak nie wygląda! Zadziwiająca metamorfoza!

Magda Jankowska, która w sieci jest znana pod pseudonimem Madziiex zaskoczyła swoich obserwatorów najnowszą metamorfozą. Uczestniczka drugiej edycji Hotelu Paradise nie przypomina już dziewczyny z programu. Zobaczcie, jej ogromną przemianę!

Madziiex w Hotelu Paradise

Magdalena Jankowska zdecydowała się na udział w programie Hotel Paradise, który wówczas nagrywany był na Bali. Była jedną z najbardziej charakterystycznych dziewczyn w balijskim hotelu. Najdłużej w parze wytrwała z Robertem Kapicą, z którym opuściła program tuż przed wielkim finałem. Druga edycja padła łupem Beaty Postek i Artura Sargsyana.

Magda Jankowska i Robert Kapica.
Magda i Robert rozstali się po programie.

Magdalena jeszcze przed udziałem w randkowym reality-show była bardzo aktywna na swoim profilu, a zgłaszając się do programu zdobyła jeszcze większą popularność w mediach społecznościowych. Teraz jej profil na Instagramie obserwuje ponad 400 tysięcy internautów. Madziiex, bo pod taką nazwą znajdziecie Jankowską, na Instagramie chętnie pokazuje swoje zdjęcia i dzieli się swoim życiem z fanami.

Zobacz także: Co łączyło Magdę Jankowską z Krystianem Ferretti? Byli parą?

Jak się okazuje, w życiu wziętej influencerki przyszedł czas na zmiany. Magda zdecydowała się na diametralną metamorfozę. Możecie jej nie poznać.

Magda Jankowska z Hotelu Paradise jest brunetką

Madziiex zdecydowała się na metamorfozę w salonie fryzjerskim, który prowadzi brat Beaty Postek. Magda znacznie skróciła włosy i zdecydowała się na jesienną przemianę, gdyż na jej głowie zagościł brąz.

Magda Jankowska
Metamorfoza Magdy z Hotelu Paradise 2.

Jak internauci ocenili metamorfozę Magdy Jankowskiej?

„😍Zmiana na plus😍”

„Zdecydowanie lepiej 🔥🔥🔥”

„Sztooossss🔥 zmiana 200/10”– czytamy na Instagramie Piotrka Postka.

Jak dla nas metamorfoza Magdy jest również zdecydowanie na plus! Ciemne włosy nie tylko dodały jej pazura, ale jeszcze bardziej podkreśliły jej urodę.

Zgadzacie się z nami?

Źródło: Instagram Magdy Jankowskiej / Piotra Postka

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry