Połącz się z nami

Pamiętacie Szymka Solejuka z serialu „Ranczo”? Wyrósł na niezłego przystojniaka

Szymon Solejuk z serialu TVP Ranczo.

Z życia gwiazd

Pamiętacie Szymka Solejuka z serialu „Ranczo”? Wyrósł na niezłego przystojniaka

Nie tak dawno media obiegła wiadomość, że za jakiś czas na naszych ekranach ponownie pojawi się produkcja opowiadająca o losach mieszkańców wsi Wilkowyje. Od pierwszego odcinka serialu Ranczo minęło już 15 lat, a aktorzy ponownie wracają na plan. Zapewne fani Rancza doskonale pamiętają Szymka Solejuka syna Kazimiery i Macieja Solejuków. Zobaczcie, jak teraz wygląda mając 24 lata!

Kontynuacja Rancza

Nie da się ukryć, że ten serial jest jednym z najbardziej lubianych w naszym kraju. Bohaterów ze wsi Wilkowyje pokochało tysiące widzów. Ranczo za każdym razem bawiło i wzruszało widza do łez, więc wiadomość o jego zakończeniu odbiła się szerokim echem w mediach.

Jak pamiętamy, jedną z głównych ról w tej produkcji grał Paweł Królikowski, od którego śmierci minął ponad rok. Wówczas pojawił się jeszcze większy znak zapytania odnośnie do kontynuacji serialu. Jednak produkcja zdecydowała się ponownie wraz z aktorami wstawić na planie filmowym.

Zobacz także: Co z rolą Pawła Królikowskiego w serialu Ranczo?

View this post on Instagram

A post shared by Ranczo (@ranczo.kultowy.serial)

15 lat temu wyemitowany został pierwszy odcinek tej kultowej już produkcji. Wielu aktorów dorastało również na naszych oczach. Doskonałym przykładem jednego z nich jest Szymek Solejuk, który w serialu wcielił się w rolę miejscowego geniusza.

Zobaczcie, jak teraz wygląda i czym się zajmuje Maciej Cempura, mając 24 lata!

Szymek Solejuk

Jak teraz wygląda serialowy Szymek Solejuk?

Maciej w serialu pojawił się jako 10-latek. Jak się okazuje, nie porzucił on aktorstwa, a widzowie mogą go znać również z takich seriali jak: Na dobre i na złe, czy Odwróceni. Co więcej, Maciej Cempura zajmuje się również muzyką, a jego utwory można znaleźć w serwisie YouTube. 24-latek grywa na deskach teatrów i musicie przyznać, że nie przypomina już serialowego Szymka.

Serialowy syn Solejuków ma już 24 lata

Maciej Cempura prowadzi również swój profil na Instagramie, jednak nie znajdziecie na jego koncie zbyt wielu zdjęć. Niemniej jednak widać, że w 24-latku drzemie artystyczna krew i być może już niebawem ponownie o nim usłyszymy.

Maciej Cempura prowadzi swój kanał na YT

Czekacie na kontynuację Rancza? Jak podoba Wam się Maciej Cempura?

Źródło: YouTube

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry