Kultowy serial “Ranczo” powraca. Wiadomo już, co z postacią graną przez Pawła Królikowskiego? Zobaczcie!

18 kwietnia 2021
Przez: : P.Z.

Uwielbiany przez widzów serial powróci na ekrany telewizorów wielu jego fanów. Jaki to będzie format? Czy w nowym serialu Ranczo pojawi się postać grana niegdyś przez zmarłego Pawła Królikowskiego, czy wróci motyw Kusego? Producent zdradził więcej na temat nowej produkcji. Zobaczcie!

Co wiemy o serialu Ranczo?

Ranczo to jeden bardziej lubianych seriali w naszym kraju. Pomimo tego, że jego emisja zakończyła się pod koniec 2016 roku, to fani serialu wciąż czekają na nowe odcinki.

Serial opowiada o losach mieszkańców fikcyjnej wsi Wilkowyje. Pierwszy odcinek został wyemitowany 5 marca 2006 roku, a serial był nadawany nieprzerwanie przez ponad dziesięć lat. Ostatni odcinek został wyemitowany bowiem 27 listopada 2016 roku. Producenci zamierzali początkowo wydać jedynie cztery sezonu, jednak w związku z olbrzymią popularnością serialu powstały kolejne.

Zobacz także: Pamiętacie Kasię z Rancza? Zobaczcie, jak zmieniła się aktorka grająca tę postać?

W produkcji zagrali naprawdę znakomici aktorzy. Główną rolę zagrała Ilona Ostrowska, która wcieliła się w postać Lucy – Amerykanki polskiego pochodzenia. Bez wątpienia jedną z najlepszych ról była rola Cezarego Żaka. Aktor wcielił się w serialu w dwie postaci- wójta oraz proboszcza. Oprócz tego w serialu zagrali Paweł Królikowski, Artur Barciś, a także Dorota Chotecka. Pojawiła się w nim również Grażyna Zielińska, która wcielała się w rolę „babki” zielarki, a która już jakiś czas temu wspominała również o kontynuacji serialu.

View this post on Instagram

A post shared by @ranczo.tvp

Teraz pogłoski na temat wznowienia hitu TVP potwierdził także producent serialu w wywiadzie dla portalu Wirtualne Media, zdradzając również kilka szczegółów.

Wszystko jest jeszcze w fazie roboczych rozmów, więc z oczywistych powodów nie mogę zbyt wiele mówić. Zdradzę tylko, że rozmawiamy o miniserialu i filmie fabularnym, które byłyby osnute wokół Rancza” – powiedział Maciej Strzembosz

Motyw Kusego w serialu Ranczo. Czy powróci?

Przypomnijmy, że już ostatnio pisaliśmy o tym, że powstanie kontynuacja Rancza, o której rozmowy są toczone od dawna. Scenarzysta wyznał wówczas w rozmowie z Super Ekspresem, jak potoczą się dalsze losy bohaterów serialu.

Teraz wiemy też, że na bazie scenariusza Zemsta Wiedźmy powstanie najprawdopodobniej film fabularny, a także mini serial. Tego wszystkiego niestety nie doczekał zmarły przed rokiem Paweł Królikowski, który wcielał się w rolę Kusego. Paweł był wielkim zwolennikiem powstania dalszego ciągu serialu, jednak teraz wątek granej przez niego postaci jest niewiadomą. Producent zaś niewiele zdradził na temat powrotu Kusego do serialu.

“Nie chcę o tym na razie rozmawiać, jest zbyt wcześnie. Mogę tylko powiedzieć, że mam na to pewien pomysł” – powiedział producent

W dalszym ciągu zatem nie wiemy, czy motyw Kusego wróci w nowej produkcji.

Źródło zdjęć: Instagram Ranczo.tvp

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej