Połącz się z nami

Pamiętacie Wojtusia z „Rodziny zastępczej”? Dziś jest dorosłym mężczyzną i wygląda…

Jak wygląda teraz Wojtuś z Rodziny Zastępczej?

News

Pamiętacie Wojtusia z „Rodziny zastępczej”? Dziś jest dorosłym mężczyzną i wygląda…

Zobaczcie, jak dziś wygląda uroczy Wojtuś z Rodziny Zastępczej. Aktor zmężniał i wyrósł na bardzo przystojnego mężczyznę.

wojtek rodzina zastepcza
Serialowy Wojtuś z Rodziny Zastępczej

Wielki hit stacji Polsat

Serial Rodzina Zastępcza emitowany był w polskiej telewizji Polsat ponad 10 lat. Produkcja doczekała się łącznie aż 329 odcinków w 18 seriach. Serial opowiadał o perypetiach rodziny Kwiatkowskich, którzy mieli dwoje biologicznych dzieci – Majkę oraz Filipa, ale los sprawił, że w ich życiu pojawiały się także inne dzieci, które brali pod swój dach.

W obsadzie serialu wystąpiła prawdziwa plejada gwiazd. m.in. Piotr Fronczewski, Gabriela Kownacka czy Maryla Rodowicz. Ogromną popularność dzięki udziałowi w polsatowskiej produkcji zdobyły także serialowe dzieci Jacka i Anki. Mowa o Monice Mrozowskiej, która wcielała się w role Majki, Aleksandrze Szwed czy Wiktorii Gąsiewskiej.

Zobacz także: Jak dziś wygląda Ivo z serialu Zbuntowany Anioł?

Wojtek z „Rodziny zastępczej”. Jak dziś wygląda?

Jednym z najmłodszych aktorów, którego oglądać mogliśmy w serialu Rodzina Zastępcza, był Michał Włodarczyk. Chłopieć pojawił się popularniej produkcji, mając 12 lat, a serialu grał w latach 2007-2009, wcielając się w postać Wojtusia. W jednym z odcinków syn Jacka i Anki – Filip, nakrył na kradzieży w ich piwnicy dwoje dzieci – Dorotkę i Wojtka. Gdy Kwiatkowska dowiedziała się, że sytuacja rodzinna dzieci nie jest dobra, małżeństwo adoptowało rodzeństwo.

Chociaż serialowy Wojtuś zdobył sporą popularność dzięki udziałowi w popularnym serialu, młody aktor grał także w innych popularnych produkcjach m.in. serialu Londyńczycy czy Pensjonat pod Różą.

Pod koniec 2009 roku Telewizja Polsat poinformowała o zakończeniu zdjęć do serialu Rodzina Zastępcza. Serialowy Wojtek skradł serce niejednego widza. Jesteście ciekawi, jak po latach wygląda adoptowany syn Kwiatkowskich? Michał Włodarczyk ma już 26 lat i poza aktorstwem trenuje także MMA. Co ciekawe, w 2017 zdobył nawet drugie miejsce na Pucharze Polski w MMA.

wojtus z rodziny zastępczej
Wojtek z Rodziny Zastępczej dzis jest dorosłym mężczyzną
Wojtek z rodziny zastępczej
Wojtek z Rodziny Zastępczej
Wojtek z rodziny zastępczej
Michał Włodarczyk ma już 26 lat

źródło: Instagram Michał Włodarczyk

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry