Połącz się z nami

Pan Lektor: [Hotel Paradise, kim jest?, jak się nazywa, Instagram]

Opisy gwiazd

Pan Lektor: [Hotel Paradise, kim jest?, jak się nazywa, Instagram]

Pan Lektor znany widzom z programu ,,Hotel Paradise’’ cieszy się większą sympatią z ich strony, niż niejeden uczestnik. Całej sprawie tajemniczości dodaje fakt, że tak dużą popularność zdobył nie pokazując się nawet na szklanym ekranie. Jeśli jesteście ciekawi, kim jest, oraz jak się nazywa i wygląda, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Pan Lektor: jak się nazywa?

Popularny już głos programu ,,Hotel Paradise’’ tak naprawdę nazywa się Bartosz Łabęcki. Mężczyzna pochodzi z Wrocławia, jednak na co dzień mieszka w Warszawie. Jego komentarze bardzo szybko przypadły do gustu wielu telewidzom. Wszyscy fani produkcji mogą liczyć na cięte riposty, żartobliwe określenia oraz komentarze dotyczące zachowania uczestników. Co ciekawe, pojawiły się nawet głosy, że to właśnie on jest prawdziwym wygranym programu. Niewątpliwie, Panu Lektorowi nie można odmówić poczucia humoru oraz dosadnych opisów zachowań mieszkańców hotelu.

Pan Lektor: kim jest?

Okazuje się, że Bartosz Łabęcki, sam tworzy własne teksty, które później bawią i są szeroko komentowane w sieci. Niewątpliwie, wiele osób bardzo się zdziwi, ale Pan Lektor jest również reżyserem programu. W związku z tym, wie doskonale na ile może pozwolić sobie podczas błyskotliwych wypowiedzi. Trzeba przyznać, że niektóre z jego tekstów stały się już naprawdę kultowe.

Pan Lektor ,,Hotel Paradise’’

Dla wszystkich fanek właściciela tego urzekającego głosu mamy smutną wiadomość. Jego serce jest już od wielu lat zajęte. W sieci możemy nawet znaleźć jego wspólne z małżonką Kasią zdjęcia. Para doczekała się również dwójki dzieci. W czasie, gdy nie jest na planie, lubi zwiedzać świat i poznawać nowe miejsca. Ważną rolę w jego życiu odgrywają oczywiście jego najbliżsi.

Pan Lektor: Instagram

Okazuje się, że na Instagramie są dwa profile, które prowadzi Lektor programu ,,Hotel Paradise’’. Pierwszy z nich, prywatny, znajdziemy pod nazwą @bartoszlabecki. Jednakże, z myślą o swoich fanach Łabęcki utworzy także drugie konto @pan_lektor_hotelparadise, gdzie nie zdradza swojej tożsamości.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry