Pan Lektor z “Hotelu Paradise” komentował inny HIT w TVN! Dorota Szelągowska ujawniła prawdę!

18 października 2021
Przez: : M.S.

Bez wątpienia Pan Lektor to jedna z kluczowych postaci w Hotelu Paradise. Jak się okazuje jego głos widzowie mogli usłyszeć już wcześniej, gdyż Pan Lektor komentował inny program w TVN! Pamiętacie?

Kim jest Pan Lektor?

Początkowo tożsamość Pana Lektora nie była znana, po czasie ujawniono, że słynnym komentatorem Hotelu Paradise jest Bartosz Łabęcki. Bez wątpienia stał się on kultową postacią w Hotelu Paradise, a wielu uważa, że program bez jego błyskotliwych i żartobliwych wypowiedzi nie miałby racji bytu. Nie da się ukryć, że Pan Lektor zrobił na widzach randkowego reality-show piorunujące wrażenie i gdyby nie jego obecność i zabawne teksty, program nie cieszyłby się taką popularnością.

Zobacz także: Wiemy, kim jest Pan Lektor z Hotelu Paradise

Oprócz tego, że Bartosz komentuje Hotel Paradise jest również jego reżyserem, zatem wie, na ile może sobie pozwolić. Teksty Pana Lektora są wymyślane przez niego samego, co świadczy o tym, że Łabęcki posiada niezwykłe poczucie humoru.

Warto wspomnieć, że przed przygodą z Hotelem Paradise, Bartosz zajmował się produkcją programu Projekt Lady. Teraz okazało się, że komentowanie słynnego randkowego reality-show nie było debiutem Pana Lektora. Przedtem widzowie mogli usłyszeć jego głos w innym hicie TVN-u!

Zobacz także: Dorota Szelągowska w naturalnym kolorze włosów

Co łączy Dorotę Szelągowską i Pana Lektora z Hotelu Paradise?

Dorota Szelągowska zamieściła na swoim InstaStory zdjęcie, a na którym pozuje z Łabęckim, przy okazji zdradziła, że Pan Lektor znany z komentowania Hotelu Paradise, wcześniej raczył widzów swoimi błyskotliwymi wypowiedziami podczas programu Dorota Was urządzi, gdzie kpił z Doroty Szelągowskiej i Darka stolarza!

“Żeby nie było! Zanim Pan Lektor z “Hotelu Paradise” wyjechał do tropików kpić z ludzi w bikini, był starym dobrym lektorem “Dorota Was urządzi” i kpił ze mnie i Darka stolarza” – zdradziła Dorota Szelągowska.

Co łączy Szelągowską i Pana Lektora z Hotelu Paradise?
Dorota Szelągowska i Pan Lektor z Hotelu Paradise

Poznaliście głos Pana Lektora? Kojarzycie go z programu Dorota Was urządzi?

Źródło: Instagram Doroty Szelągowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz