Połącz się z nami

Partnerka Narożnego jest w ciąży! Co na to Magda?!

News

Partnerka Narożnego jest w ciąży! Co na to Magda?!

W życiu prywatnym byłego lidera Pięknych i Młodych” sporo się zmieni.
Partnerka Narożnego jest w ciąży! Przyszli rodzice przekazali za pomocą Instagrama, że niedługo zostaną rodzicami.

Od kilku tygodni media nieustannie żyją tym, co wydarzyło się w życiu byłego małżeństwa Narożnych i ich partnerów. Na światło dziennie wyszła właśnie kolejna informacja. Czy dziecko, które pojawi się na świecie, pomoże rozwiązać spór?

W połowie ubiegłego roku fani zespołu „Piękni i Młodzi” bardzo zdziwili się, gdy liderzy zespółu, uznawani za zgodne małżeństwo, postanowili się rozstać. Jak zapewniali w mediach społecznościowych, ich rozwód miał nie wpłynąć na sytuację w zespole, a oni sami mieli pozostać w przyjacielskich relacjach. Chociaż przez wiele miesięcy wszystko wskazywało, że słowa te były prawdą, niedawno okazało się, iż nic bardziej mylnego. Dokładnie 2 stycznia na światło dziennie wyszły szokujące informacje z życia prywatnego byłego małżeństwa i ich nowych partnerów. Po Sylwestrowym koncercie w Zakopanem, gdzie „Piękni i Młodzi” grali wówczas koncert, miały miejsce dantejskie sceny.

Obecna partnerka Dawida Narożnego – Joanna pierwsza pokazała na swoim Instagramie, jak wybranek Magdy – Krzysztof, uderza ją w okolice głowy. Od tego momentu nieustannie trwała batalia między byłymi małżonkami, którzy co raz przekazywali w swoim mediach społecznościowych kolejne oświadczenia. Ostatecznie, mimo początkowych zapewnień, decyzją byłej żony i członków zespołu, Dawid został wyrzucony z „Pięknych i Młodych”.

Partnerka Narożnego jest w ciąży!

Mimo zawirowań w zespole „Piękni i Młodzi”, a także sporów z byłą żoną, w życiu Dawida nastąpiły kolejne zmiany. Jego partnerka Joanna spodziewa się dziecka. Kobieta przekazała szczęśliwą informację na swoim Instagramie, a przyszły tata udostępnił to również i w swoich mediach społecznościowych.

View this post on Instagram

Moi drodzy! Chciałbym sie odnieść do tego wszystkiego co sie wydarzyło wczorajszej nocy… jest to bardzo przykra sytuacja… Tak na prawde wszystko zaczęło sie od mojego zapytania gdzie znajduje sie nasze dziecko. Wtedy zostalem zaatakowany slownie przez swoja byłą żonę. 22 listopada zostalem pobity przez jej obecnego partnera, groził mi, kiedy drugiego dnia Świąt pojechalem po swoje dziecko, K wyszedł z domu plując na mnie i odgrażając się. Telefon z pogróżkami otrzymałem również pierwszego dnia Świąt. Na wszystko mam dowody ponieważ bojąc się o swoje życie i zdrowie postanowiłem nakręcić wszelkiego typu kontakty z tymi ludźmi. Wielokrotnie też groził mojej partnerce, nie chamował sie nawet przy moim dziecku. Ta blizna na moim czole jest dziełem tego osobnika w hotelu po koncercie (wówczas była wezwana policja I pogotowie które zabrało mnie ze względu na obrażenia). Moja była żona nie potrafiła mi odpisac na smsy czy moja corka znajduje sie pod opieka osoby trzezwej, nie chciala mnie rowniez poinformować wówczas gdy siedziala o 1 w nocy w barze pijąc wódkę. Na pytanie- gdzie jest moje dziecko usłyszałem jedynie "wypier*alaj". Od pewnego czasu z matką swojego dziecka kontaktowalem się jedynie przez komunikatory whats up i messenger gdyz nie chcialem wiecej znosic wyzwisk obelg w stosunku do mnie i mojej partnerki. Dlatego aby zahamowac pewne zachowania nagrywalem kazde spotkanie z tym państwem informując ich o tym. Mam nadzieje ze wszyscy Panstwo w koncu poznają prawdę i zobaczą że to wszystko TAM nie wygląda tak samo jak na obrazkach… dziekuje serdecznie za wsparcie! P.S. Odpowiadając na Wasze pytania Asia ma przestawioną szczękę I podejrzenie pęknięcia bębenka od uderzenia oprawcy….jutro mamy wizytę u laryngologa. Pozdrawiamy

A post shared by Dawid Narożny (@dawidnarozny) on

Jak myślicie, jak na tę informację zareagowała była żona Dawida – Magda? Przypominamy, jeszcze kilka dni temu Dawid przekazał swoim obserwatorom, że Narożna jakiś czas temu miała się cieszyć na wieść o utraconej ciąży Joanny.

https://www.instagram.com/dawidnarozny/

„To jest bardzo dla nas przykre i bardzo bolesne. A co na to ta „pani”… Cztery dni po zabiegu powiedziała Asi w twarz, że bardzo dobrze, że się tak stało i że to jest jej najpiękniejszy dzień w życiu. A po tygodniu zapraszała Asię na wódkę i była wielce oburzona odmową” – napisał Dawid

https://www.instagram.com/dawidnarozny/

Może dziecko Dawida i jego partnerki, które niedługo pojawi się na świecie, sprawi, że medialna wojna byłych małżonków w końcu się zakończy?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry