Partnerka Żory Korolyova o przyczynie śmierci tancerza – Ewelina Bator zdementowała liczne doniesienia!

23 grudnia 2021
Przez: : MC

W mediach nieprzerwanie pojawiają się kolejne doniesienia związane z nagłą i niespodziewaną śmiercią znanego tancerza. Partnerka Żory Korolyova sprostowała nieprawdziwe informacje dotyczące przyczyny zgonu.

Żora Korolyov nie żyje

21 grudnia świat obiegła przykra wiadomość. W wieku 34 lat zmarł znany i utalentowany tancerz – Żora Korolyov, który zyskał popularność występując w programie Taniec z Gwiazdami. Jako pierwszy informację tę przekazał Czadoman, jednak niedługo później potwierdziła to również partnerka Żory – Ewelina Bator. W poruszającym wpisie pożegnała swojego wybranka.

“Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię ❤️” – napisała Ewelina.

Tancerz tuż przed wyjściem na trening gorzej się poczuł i stracił przytomność. Znalazła go partnerka, która niezwłocznie wezwała pomoc medyczną. Mimo reanimacji Żora zmarł.

Ewelina Bator i Żora Korolyov

Partnerka Żory Korolyova o przyczynie śmierci

Informacja o śmierci poruszyła nie tylko rodzinę i bliskich Żory, ale również całą branżę oraz fanów. W sieci pojawiają się kolejne emocjonalne wpisy pożegnalne, upamiętniające działalność i osobę, jaką był Korolyov. Nie da się ukryć, że śmierć w tak młodym wieku budzi skrajne emocje i wiele podejrzeń związanych z przyczyną śmierci. Do tych informacji odniosła się sama Ewelina Bator, która zdementowała pojawiające się w sieci doniesienia. Zaznaczyła, że przyczyna śmierci na ten moment nie jest znana.

Zobacz także: Była żona Żory Korolyova pożegnała zmarłego tancerza

“Nie spekulujcie, proszę, o przyczynie jego śmierci. Jest ona nieznana jeszcze. Nie wciągajmy w to politycznych tematów. Chcę, żebyście wiedzieli, że Żora dla każdego z Was miał wiele miejsca w swoim sercu. Módlcie się za niego. Wspominajcie. Uśmiechajcie się do niego. On będzie zawsze z nami.”

Ponadto Ewelina zaznaczyła, że nieznana jest również data pogrzebu. Wiadomo natomiast, że tancerz zostanie pochowany w Warszawie.

“Nie jestem w stanie odpisać nawet Wam wszystkim, dlatego przepraszam, że tak tutaj, ale chcę, żebyście wiedzieli, że Żora zostanie pochowany w Warszawie, w mieście, które kochał i wśród ludzi, którzy chcą go pożegnać. Nie znamy jeszcze daty – poinformuję Was, kiedy to nastąpi” – poinformowała partnerka Żory za pośrednictwem mediów społecznościowych.

źródło: Instagram Eweliny Bator

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej