„Paszporty Polityki 2021”: Ralph Kamiński rozbawił publiczność! Grażyna Torbicka na pewno się tego nie spodziewała…

19 stycznia 2022
Przez: : M.J

18 stycznia odbyła się 29. gala Paszportów Polityki, a jednym z laureatów został Ralph Kamiński w kategorii Muzyka Popularna. Muzyk na scenie postanowił skomplementować prowadzącą galę Grażynę Torbicką, która była wyraźnie zaskoczona jego słowami.

Paszporty Polityki 2021

Tegoroczna gala Paszportów Polityki na długo zostanie zapamiętana. Wśród laureatów, którzy przemawiali ze sceny nie zabrakło politycznych akcentów. Największą uwagę zwróciła swoją przemową Jana Shostak, polsko-białoruska artystka i aktywistka, która zaprezentowała się w przejmującej sukni, na której widniały portrety więźniów politycznych.

Zobacz także: Poruszające przemówienie i kreacja Jany Shostak na Paszportach Polityki!

Zobacz także: Wszyscy laureaci Paszportów Polityki!

Nagrody zostały wręczone w 9. kategoriach, a całe wydarzenie również w tym roku było zorganizowane z wielkim rozmachem, choć przez panującą pandemię odbyło się w formie hybrydowej ograniczając publikę do minimum. Galę poprowadzili dla nas Jerzy Baczyński i Grażyna Torbicka, która bez wątpienia zwracała na siebie uwagę.

62-letnia prezenterka tego wieczoru zaprezentowała się w obcisłej sukience midi, która idealnie podkreśliła jej szczupłą sylwetkę. Pazura stylizacji dodał zwierzęcy print w panterkę oraz szpilki z wiązaniami na łydkach. Stylizacja Torbickiej nie uszła uwadze również Ralpha Kamińskiego, który ze sceny postanowiła skomplementować prezenterkę.

Ralph Kamiński zachwycony kreacją Torbickiej

Artysta, który nie krył swojego wzruszenia na scenie po tym jak odebrał Paszport tygodnika Polityka, podziękował wszystkim osobom, dzięki którym może teraz spełniać swoje marzenia.

“Jestem zestresowany i ogromnie wzruszony. Nigdy nie spodziewałem się, że będzie mi się chciało płakać, ale przyznam, że ta nagroda była dla mnie ogromnym marzeniem. Myślałem, że nigdy nie dostanę nominacji, więc już ta nominacja jest dla mnie ogromnie ważna”.

Paszporty Polityki 2021.
Ralph Kamiński laureatem Paszportów Polityki.

Jego kunszt muzyczny nie uszedł uwadze Grażyny Torbickiej, która również doceniła talent i twórczość muzyka, chwaląc jego osiągnięcia na odchodne. Muzyk nie pozostał jej dłużny. Natychmiast zareagował na słowa prezenterki komplementując jej wygląd tamtego wieczoru:

“Ja tylko dodam od siebie, że ja chyba śnię. Po prostu uwielbiam Panią. Wygląda Pani przepięknie”- powiedział Ralph do Grażyny Torbickiej.

Odpowiedź muzyka wywołała salwy śmiechu na sali, co wcale nas nie dziwi. Po raz kolejny Kamiński pokazał, że tak jak jego muzyka jest pełnym wdzięku i wrażliwości człowiekiem.

Źródło: Paszporty Polityki YouTube / Instagram Ralpha Kamińskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz