Połącz się z nami

Patec Jakub Patecki [wiek, wzrost, Ekipa, dziewczyna, Instagram]

Wszystko o Jakubie Pateckim Pateciu z Ekipy Friza

Opisy gwiazd

Patec Jakub Patecki [wiek, wzrost, Ekipa, dziewczyna, Instagram]

Patec, a właściwie to Jakub Patecki to jeden z członków Ekipy Friza. Zanim jednak dołączył do projektu Wiśniewskiego, internauci mogą kojarzyć go z innego projektu. Tego kim jest i czym się zajmuje Patecki dowiecie się z poniższego artykułu.

Patecki: wiek, wzrost

Według informacji, które można znaleźć w sieci, Patec Jakub Patecki urodził się 30 września 1997 roku, zatem w tym roku skończy 23 lata. Jakub jest najwyższym członkiem w Ekipie, gdyż ma około 185 cm. Prywatnie jest przyjacielem założyciela Ekipy- Friza. Chłopaki nawzajem bardzo się wspierają biorąc udział nawzajem w swoich projektach na YouTubie.

Patecki: Ekipa

Patecki dołączył do projektu Friza 24 listopada 2019 roku, kiedy to na kanale Wiśniewskiego opublikowano filmik z challengami dla Jakuba.

Patecki: dziewczyna

Według informacji, które można znaleźć w sieci, aktulanie Patecki nie ma dziewczyny, zatem jest szczęśliwym singlem.

Patecki: Instagram

Jakub Patecki prowadzi profil na Instagramie pod nazwą @patec_wariatec. Jego stronę obserwuje 1,5 miliona fanów, a liczba ta ciągle rośnie.

View this post on Instagram

A post shared by Jakub Patecki (@patec_wariatec)

Patecki: YouTube

Kuba prowadzi swój profil na YouTubie pod nazwą PatecWariatec, gdzie subskrybuje go 900 tysięcy osób.

Patecki: ciekawostki

Zanim Patec trafił do Ekipy Friza prowadził kanał WszystkoVlog, wraz ze swoim przyjacielem Bodziem. Przerwał projekt, gdy zaczął studiować, jednak wkrótce podjął współpracę z Ekipą.

Sporą ciekawostką jest to, że Patecki uwielbia pić kefir, o czym wielokrotnie wspomina na filmikach. Friz żartując sobie z Kuby, zasugerował, że jego przyjaciel powinien zostać ambasadorem marki kefiru kefrix.

Patecki z Ekipy reklamuje kefir kefrix
Jakub Patecki Patec w reklamie kefiru

13 kwietnia 2021 roku Patecki oraz Tromba będą gośćmi w programie Kuby Wojewódzkiego w TVN. Zasiądą na kanapie wraz z piosenkarką- Natalia Szroeder.

W marcu Ekipa Friza we współpracy z marką lodów Koral stworzyła lody sorbetowe o nazwie EKIPA. Produkt bardzo szybko zdobył ogromną popularność w kraju i błyskawicznie został wykupiony. Papierki po lodach wystawiane są na aukcje, gdzie licytowane są za ogromne pieniądze. To bez wątpienia kolejny wielki sukces Ekipy Friza.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry