“Patostreamerka” Marta Linkiewicz idzie w ślady sióstr Godlewskich! Nagrała piosenkę! Posłuchajcie!

3 kwietnia 2019
Przez: : M.J

Marta Linkiewicz nie zwalnia tempa. Po swojej wygranej walce na gali Fame MMA, w której zmierzyła się z Esmeraldą Godlewską, nie daje o sobie zapomnieć i wykorzystuje swoje pięć minut sławy. Teraz wpadła na pomysł nagrania piosenki. O czym śpiewa “patostreamerka”?

Marta Linkiewicz

Marta Linkiewicz zasłynęła w mediach społecznościowych chwaleniem się swoim patologicznym zachowaniem. Bez wątpienia jest ona bardzo kontrowersyjną postacią, ale najwidoczniej nie przeszkadza to jej fanom. Jej Instagramowy profil obserwuje już ponad 700 tysięcy osób i wciąż ich przybywa. Najwidoczniej w tych czasach dobrze sprzedaje się imprezowe życie, narkotyki, alkohol i wulgarne zachowanie. Jednak Linkiewicz nie ma zamiaru, żeby ten chwilowy rozgłos szybko się zakończył i posunęła się o krok dalej.

Zobacz także: Linkiewicz pokazała bardzo odważne zdjęcie…

View this post on Instagram

A post shared by Marta Linkiewicz (@linkimaster)

Utwór Marty Linkiewicz i Cypisa

Do sieci trafiła piosenka, którą “patostreamerka” (przypominamy, że sama mówi tak o sobie), nagrała razem z Cypisem. Jej utwór nosi tytuł Wesoły autokar i nawiązuje do początków jej kariery.

Początkująca celebrytka ogłosiła wówczas, w mediach społecznościowych, że dostała się do autokaru raperów z grupy Rae Sremmurd, w którym miało dojść do zbliżenia, jej ze wszystkimi członkami zespołu. Jeśli zaś, chodzi o samą piosenkę, to Marta nie popisała się swoim wokalem. Jak widzimy w klipie Linkiewicz “rapuje” tekst jednej tylko zwrotki, a słowa czyta z telefonu.

Nie jest to na pewno utwór, który zagości na listach przebojów, ale bez wątpienia dzięki niemu Linkiewicz znowu zrobiła szum wokół swojej osoby. A jak mówi znane powiedzenie “Nie ważne czy mówią o Tobie źle, ważne, żeby mówili”, jest chyba myślą przewodnią Linkiewicz.  Może Marta wpadnie kiedyś na pomysł nagrania kolejnego kawałka z siostrami Godlewskimi? To dopiero byłby hit! Jesteśmy ciekawi, co za jakiś czas wymyśli “patostreamerka”, aby na dłużej zostać w show-biznesie.

A Wy, co myślicie o jej najnowszym dziele?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej