Połącz się z nami

„Patostreamerka” Marta Linkiewicz idzie w ślady sióstr Godlewskich! Nagrała piosenkę! Posłuchajcie!

News

„Patostreamerka” Marta Linkiewicz idzie w ślady sióstr Godlewskich! Nagrała piosenkę! Posłuchajcie!

Marta Linkiewicz nie zwalnia tempa. Po swojej wygranej walce na gali Fame MMA, w której zmierzyła się z Esmeraldą Godlewską, nie daje o sobie zapomnieć i wykorzystuje swoje pięć minut sławy. Teraz wpadła na pomysł nagrania piosenki. O czym śpiewa „patostreamerka”?

Marta Linkiewicz zasłynęła w mediach społecznościowych chwaleniem się swoim patologicznym zachowaniem. Bez wątpienia jest ona bardzo kontrowersyjną postacią, ale najwidoczniej nie przeszkadza to jej fanom. Jej Instagramowy profil obserwuje już ponad 700 tysięcy osób i wciąż ich przybywa. Najwidoczniej w tych czasach dobrze sprzedaje się imprezowe życie, narkotyki, alkohol i wulgarne zachowanie. Jednak Linkiewicz nie ma zamiaru, żeby ten chwilowy rozgłos szybko się zakończył i posunęła się o krok dalej.

View this post on Instagram

Ryj krwa

A post shared by Marta Linkiewicz (@linkimaster) on

Do sieci trafiła piosenka, którą „patostreamerka”, przypominamy, że sama mówi tak o sobie, nagrała razem z Cypisem. Jej utwór nosi tytuł „Wesoły autokar” i nawiązuje do początków jej kariery.

Początkująca celebrytka ogłosiła wówczas, w mediach społecznościowych, że dostała się do autokaru raperów z grupy Rae Sremmurd, w którym miało dojść do zbliżenia, jej ze wszystkimi członkami zespołu. Jeśli zaś, chodzi o samą piosenkę, to Marta nie popisała się swoim wokalem. Jak widzimy w klipie Linkiewicz „rapuje” tekst jednej tylko zwrotki, a słowa czyta z telefonu.

Nie jest to na pewno utwór, który zagości na listach przebojów, ale bez wątpienia dzięki niemu Linkiewicz znowu zrobiła szum wokół swojej osoby. A jak mówi znane powiedzenie „Nie ważne czy mówią o Tobie źle, ważne, żeby mówili” jest chyba myślą przewodnią Linkiewicz.  Może Marta wpadnie kiedyś na pomysł nagrania kolejnego kawałka z siostrami Godlewskimi? To dopiero byłby hit! Jesteśmy ciekawi co za jakiś czas wymyśli „patostreamerka”, aby na dłużej zostać w show-biznesie.

A wy co myślicie o jej najnowszym dziele?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry