Połącz się z nami

Patricia Kazadi przeszła załamanie! Szokujące wyznanie gwiazdy!

Z życia gwiazd

Patricia Kazadi przeszła załamanie! Szokujące wyznanie gwiazdy!

Artystka w jednym z ostatnich wywiadów, który udzieliła, zdradziła, iż zmagała się z ciężkim okresem w swoim życiu! Patricia Kazadi przeszła załamanie!

Przy okazji wydania ostatniego singla, który jak sama twierdzi Patrycja, traktuje jako utwór nadziei, wokalistka wyznała, że ma za sobą naprawdę ciężki czas. Co pomogło jej stanąć na nogi?

Patricia Kazadi od wielu lat obecna jest w polskim show biznesie. Jej debiut miał miejsce już w 2020 roku od występu w programie „Szansa na sukces”. Od tego momentu kariera artystki nabrała zdecydowanego przyspieszenia. Na ekranie widzowie mogli ją oglądać jako aktorkę, a także uczestniczkę licznych programów rozrywkowych. Patricia kilka lat temu wystąpiła w popularnym show Polsatu „Jak oni śpiewają?”, a równo 10 lat temu wzięła udział w programie „Taniec z Gwiazdami”. Nie tak dawno temu po raz kolejny pokazała swój talent taneczny w programie „Dance, dance, dance”, gdzie razem z siostrą doszły aż do finału.

Poza występami jako uczestnik, Kazadi doskonale sprawdza się również w roli prowadzącej, gdzie przykład dała na planie m.in. „You Can Dance” oraz „X-factor”, a ostatnio była jedną ze gospodyń Koncertu Sylwestrowego stacji TVN.

View this post on Instagram

Miłego weekendu 💚

A post shared by 🎬🎼Patricia Kazadi (@kazadi_official) on

Patricia Kazadi przeszła załamanie!

Chociaż Patricii nie można odmówić licznych talentów i w każdej dziedzinie sprawdza się znakomicie, to jednak od zawsze miała w sercu głównie muzykę! Niestety mimo ogromnych chęci, pasja ta okupiona była niepowodzeniem. W wywiadzie dla Na Temat Patricia zdradziła:

„Muzyka to moja wielka wielka, największa miłość, lecz uczucie to zostało okupione całym mnóstwem bólu. Już od czasów nastoletnich nagrywałam jakieś ambitne kawałki, których… nikt nie chciał wydawać. Choć wymarzyłam sobie, że będę damską wersję Lenny’ego Kravitza, to inni widzieli mnie raczej w repertuarze à la Pussycat Dolls.”

Patricia przyznała, że brak oczekiwanego sukcesu w branży muzycznej, o który zabiegła przez wiele lat, szeroko odbił się na jej zdrowiu psychicznym.

„Kompletnie zamknęłam się w sobie. Przestałam śpiewać, komponować, nagrywać. Przez trzy lata nie dotknęłam fortepianu. W pełni pozbierałam się może pół roku temu. Otwieram się na nowo, bo wydawanie muzyki wiąże się z wystawieniem siebie na ocenę innych – nie sądziłam, że kiedykolwiek odważę się na coś takiego.”

Aby na nowo wrócić do muzyki, Patricia potrzebowała sporo czasu, wielu przemyśleń, modlitw oraz pomocy bliskich i przyjaciół. Tak oto kilka dni temu artystka ukazała słuchaczom swój najnowszy singiel „Steppin’ On My Heart”, który jest jej niezwykle bliski. Znaleźć go można na mini-albumie „Dark Pop RMXt”, który powstał przy współpracy z duetem Dj-ów LOrd & Eight. Sami posłuchajcie!

Musimy przyznać, że najnowszy kawałek Patricii jest naprawdę genialny! Z pewnością warto było na niego czekać!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry