Patrycja Krzywoń: [wiek, Miss Polski, Instagram]

13 lipca 2022
Przez: : KS

Patrycja Krzywoń to jedna z finalistek konkursu Miss Polski 2022, która już niebawem zawalczy o tytuł najpiękniejszej Polki. Niewątpliwie, samo zakwalifikowanie się do finału może uznać za duży sukces. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Patrycja Krzywoń: wiek

Z informacji dostępnych w sieci, można dowiedzieć się, że Patrycja ma 23 lata i pochodzi z Krakowa. Na co dzień zajmuje się głównie studiami. Zdecydowała się na prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Najbardziej intrygują ją zagadnienia związane z prawami człowieka. Oprócz tego, udziela się jako wolontariuszka w fundacji.

Kandydatka do zdobycia tytułu Miss Polski od najmłodszych lat interesowała się Hiszpanią i jej kulturą oraz pozostałych hiszpańskojęzycznych państw. Lubi uczyć się języków obcych. Do tej pory biegle posługuje się angielskim i hiszpańskim, a teraz pracuje nad biegłością niemieckiego i portugalskiego.

Już od jakiegoś czasu pracuje jako modelka. Jednakże, zanim zaczęła mieć z tego dochody, traktowała to jako odskocznię od codzienności w szkole. Nie ukrywa, że w przeszłości skupiała się głównie na nauce.

W dzieciństwie dużo czasu poświęcała na jazdę konno. Dzięki dużemu doświadczeniu miała nawet okazję pracować przy hipoterapii. W przyszłości chciałaby mocno skupić się na podróżach. Między innymi, za cel stawia sobie Amerykę Południową. Ponadto, chce nauczyć się jeszcze więcej języków obcych.

Patrycja Krzywoń
Patrycja Krzywoń

Zobacz także: Co wiemy o Aleksandrze Gronowskiej?

Patrycja Krzywoń: miss

Patrycja ma już doświadczenie w modelingu. Sama twierdzi, że jedną z najbardziej szalonych rzeczy, które zrobiła w życiu to wyjazd na kontrakt do Indii. Co więcej, zdecydowała się na to w trakcie panującej na świecie pandemii.

Nie da się ukryć, że samo zakwalifikowanie się do finału konkursu Miss Polski 2022 23-latka może traktować jako duży sukces. O tym, która z uczestniczek zdobędzie koronę najpiękniejszej Polski dowiemy się już 17 lipca.

Patrycja Krzywoń: Instagram

Wszyscy zainteresowani mogą znaleźć profil Patrycji na Instagramie pod nazwą @patrycjakrzywon. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 2 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej