Połącz się z nami

Patrycja Szreder w dopasowanym body chwali się ogromnym brzuszkiem! Ciąża jej służy?

patrycja szreder

Moda i uroda

Patrycja Szreder w dopasowanym body chwali się ogromnym brzuszkiem! Ciąża jej służy?

Gwiazda bardzo lubianego programu stacji TTV wkrótce po raz pierwszy powita na świecie swoje dziecko. Tymczasem ciężarna Patrycja Szreder w dopasowanym body chwali się ogromnym brzuszkiem.

Fani jednej z głównych gwiazd programu „Gogglebox. Przed telewizorem” nie mogli nachwalić się, jak kwitnąco wygląda ich ulubienica. Patrycja odlicza tygodnie do końca ciąży. Poród zbliża się wielkimi krokami.

Patrycja Szreder to jedna z najbarwniejszych gwiazd programu „Gogglebox. Przed telewizorem”, w którym u boku swojej przyjaciółki Marty Karpińskiej występuje od 11. edycji show. Chociaż względnie niedawno dołączyła do uwielbianego programu stacji TTV, momentalnie zyskała sympatię widzów i tym samym również ogromną popularność.

Kilka miesięcy temu, dokładnie na początku lutego, Szreder pozytywnie zaskoczyła swoich obserwatorów i zdradziła im szczęśliwą nowinę, iż wkrótce zostanie mamą.

„Kochani chcę się z Wami podzielić cudowną nowiną… Tak… zostanę mamą ❤️ To piękny dla nas czas i nowa rola przed nami ❤️ Nasze największe marzenie właśnie się spełnia ❤️”

Od czasu ogłoszenia, że razem z mężem wkrótce zostaną rodzicami, na Instagramie Patrycji pojawiło się wiele zdjęć, na których dumnie eksponowała swoje ciążowe krągłości.

Patrycja Szreder w dopasowanym body chwali się ogromnym brzuszkiem

Jak przyznała Patrycja swoim obserwatorem już jakiś czas temu, wspólnie z mężem oczekują na powitanie na świecie pierwszego synka. Poród Szreder zbliża się wielkimi krokami, gdyż jak sama zdradziła, jest aktualnie już w 31. tygodniu ciąży. Przy okazji gwiazda „Gogglebox” pokazała fanom kolejne zdjęcie, na którym zobaczyć mogą ciążowy brzuch. Zobaczcie, jak Patrycja Szreder w dopasowanym body chwali się stanem błogosławionym.

Jak się domyślacie, fani nie mogli wyjść z podziwu nad wyglądem przyszłej mamy i zgodnie przyznali, że ciąża sprawia, iż wygląda kwitnąco.

„Piękna przyszła mamusia”

„Prześlicznie wyglądasz”

„Bardzo piękna wyglądasz”

Zgadzamy się z internautami. Patrycja wygada cudownie, a stan błogosławiony zdecydowanie jej służy.

A jak Wam podoba się Szreder w dopasowanym body, które pięknie podkreśliło jej brzuszek?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry