26-letnia Patrycja Tuchlińska urodziła! 74-letni miliarder został ojcem!

13 sierpnia 2021
Przez: : MC

26-letnia Patrycja Tuchlińska wraz ze swoim 74-letnim partnerem zostali rodzicami! Świeżo upieczona mama podzieliła się radosnymi nowinami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Kariera

Nie da się ukryć, że Patrycja Tuchlińska zyskała popularność głównie dzięki swojemu związkowi. 26-latka związana jest bowiem z Józefem Wojciechowskim – 74-letnim miliarderem, który jest twórcą, a także głównym udziałowcem firmy deweloperskiej JW Construction. Tworzą związek od 2018 roku.

Józef po raz pierwszy pokazał się z Patrycją podczas uroczystego otwarcia hotelu Varsovia. Warto wspomnieć, że Józef Wojciechowski od 2006 do 2012 roku był właścicielem klubu Polonia Warszawa. W 2019 r. znalazł się na liście 100 najbogatszych Polaków według magazynu Forbes.

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski

Zobacz także: Znane pary, które dzieli spora różnica wieku

Patrycja Tuchlińska urodziła

Informacja o ciąży Patrycji trafiła do mediów zaledwie kilka dni temu. Sama gwiazda oszczędnie dzieliła się swoim życiem. Nie znana była nawet płeć dziecka. Jak się okazuje, szczęśliwi rodzice powitali już na świecie swoje pierwsze dziecko. Patrycja urodziła synka!

O szczęśliwej nowinie poinformowała sama Patrycja, publikując na swoim Instagramie urocze zdjęcie z maleństwem. Otoczeni mnóstwem czerwonych róż i niebieskimi balonami sugerującymi płeć dziecka, oddają się swoim pierwszym, wspólnie spędzonym chwilom.

“Przede mną nowy rozdział. Macierzyństwo. Już rozumiem jak łatwo można stracić głowę dla dziecka ❤️🥺” – napisała w opisie zdjęcia świeżo upieczona mama.

Pod postem nie mogło zabraknąć mnóstwa gratulacji i życzeń. Internauci zasypali Patrycję mnóstwem miłych słów.

“Gratulacje ❤️”

“Wszystkiego Najlepszego dla rodziców, dużo zdrówka dla dzidziusia ❤️”

“Zdrówka!” – czytamy w komentarzach.

Gratulujemy i również dołączamy się do życzeń!

źródło: Instagram Patrycji Tuchlińskiej, Instagram Kozaczka

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej