Polskie pary, które dzieli spora różnica wieku!

15 lutego 2019
Przez: : M.S.

Chociaż pary, które dzieli spora różnica wieku nadal wzbudzają wiele emocji wśród mediów, to jednak polskie gwiazdy nie mają z tym problemu i decydują się na takie związki. Które pary są ze sobą mimo różnic wiekowych? Zobacz poniżej!

Polskie pary, które wzbudzają kontrowersje

Sporo zamieszania w 2015 roku, wywołał ślub Marka Kondrata z Antonina Turnau. Parę dzieli prawie 40 lat różnicy. Co więcej w marcu 2018 roku para powitała na świecie swoja córkę. Zdecydowanie zaskoczyli tym sporo osób.

Ostatnio dosyć głośno było  na temat związku Jacka Borkowskiego, który zaczął spotykać się z pogodynką Pauliną Koziejowską, młodszą od siebie o 23 lata.  

Jakie jeszcze inne pary w polskim show- biznesie dzieli spora różnica wieku?

Pary ze sporą różnicą wiekową!

Agata i Piotr Rubikowie

Para związała się ze sobą w 2005 roku, a w 2008 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Doczekali się dwóch córeczek. Agata jest młodsza od Piotra o 18 lat.

View this post on Instagram

A post shared by Agata Rubik (@agata_rubik)

Beata Ścibakówna i Jan Englert

Jan poznał Beatę na studiach, gdzie ona była studentką, a on wykładowca na Akademii Teatralne. Aktorów dzieli 25 lat różnicy. Mają córkę Helenę.

Marek Kondrat i Antonina Turnau

Ten związek bez dwóch zdań wzudził wiele kontrowersji w świecie show-biznesu. Antonina, córka Grzegorza Turnau, wiązała się ze starszym od siebie o 38 lat aktorem. Pobrali się w 2015 roku, a w 2018 zostali rodzicami.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Chociaż parę dzieli aż 18 lat od lat tworzą szczęśliwy związek. Małżeństwem są od 2008 roku, w tym samym roku zostali rodzicami Kalinki.  

Agnieszka Suchora i Krzysztof Kowalewski

Para poznała się na planie serialu „Daleko od noszy”. Krzysztof jest starszy od swojej żony o 31 lat. Są małżeństwem od 17 lat i mają córkę Gabrielę.

Edyta i Cezary Pazurowie

Mimo, że na wieść o nowym związku Pazury z młodszą o 28 lat Edytą, media nieprzychylnie się odnosiły do sytuacji, Pazurowie są szczęśliwą rodziną po dzień dzisiejszy.

Julia Oleś i Kamil Durczok

Dziennikarza i jego partnerkę Julię dzieli aż 28 lat. Ten związek bez wątpienia wzbudził zainteresowanie mediów.

Karolina Nolbrzak i Włodzimierz Matuszak

Związek aktorów był mocno komentowany w mediach. Matuszak znany z serialu „Plebania” związał się młodszą o 34 lata aktorką Karoliną.

Jak widać serce nie sługa i te pary są tylko dowodem na to, że w miłości nie ma granic wiekowych!

Źródło: Instagram Karolina Nolbrzak/Edyta Pazura/Beata Ścibakówna/Agata Rubik

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej