Patrycja Wieja: [wiek, Projekt Lady, Fame MMA, Instagram]

23 września 2021
Przez: : KS

Patrycja Wieja zdobyła popularność dzięki udziałowi w programie Projekt Lady, który z resztą udało jej się zwyciężyć. Od tamtego czasu, pojawi się także w innych projektach. Niebawem, zadebiutuje także na gali Fame MMA. Sprawdźmy, co o niej wiadomo.

Patrycja Wieja: wiek

W sieci możemy dotrzeć do kilku informacji na temat Patrycji. Między innymi, stamtąd dowiadujemy się, że dziewczyna urodziła się 2 czerwca 1991 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 30 lat. Oprócz tego, tajemnicą nie jest, że kobieta pochodzi z Bielska-Białej.

Podczas udziału w programie Projekt Lady, dziewczyna opowiedziała nieco o swoim życiu. Mianowicie, zdradziła, że pracowała jako tancerka klubowa w Niemczech. Okazuje się, że Patrycja ukończyła także studia na kierunku wychowanie fizyczne. Jest wielką miłośniczką różnego rodzaju aktywności.

Serce Patrycji jest zajęte przez przystojnego żołnierza. Para chętnie pozuje do wspólnych zdjęć, które później publikują w social mediach.

Zobacz także: Co wiemy o Karolinie Brzuszczyńskiej?

Patrycja Wieja: Projekt Lady

Projekt Lady to program, który cieszył się dużą popularnością wśród widzów TVN. Patrycja wzięła udział w pierwszej edycji produkcji. Pod okiem czujnych mentorek udało jej się przejść przemianę, którą według nich zasłużyła na wygraną.

Niewątpliwie, wygrana w Projekcie Lady zmieniła jej postrzeganie świata i zmotywowała ją do odnalezienia własnej ścieżki. Po udziale w programie przez jakiś czas zajmowała się treningami prowadzonymi na trampolinach.

Patrycja Wieja Projekt Lady
Patrycja Wieja zadebiutuje podczas gali Fame MMA 11

Patrycja Wieja: Fame MMA

Nie da się ukryć, że gale Fame MMA cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem wśród widzów. Już 2 października odbędzie się Fame MMA 11, gdzie pojawią się głośne nazwiska. Jednym z pojedynków, które widzowie będą mieli okazję oglądać tego wieczoru, będzie starcie Patrycji i Karoliny Brzyszczyńskiej, znanej także jako Way of Blonde.

Patrycja Wieja: Instagram

Zwyciężczyni pierwszej edycji programu Projekt Lady prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @patrycjawiejaa. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 147 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz