Patryk Anisko: [wiek, Ślub od pierwszego wejrzenia 8, związki, Instagram]

13 września 2022
Przez: : M.J

Patryk zasilił szeregi męskiej części uczestników w programie Ślub od pierwszego wejrzenia 8. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat jego osoby, zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu!

Patryk Anisko: wiek

Patryk ma 37 lat. Obecnie zamieszkuje u swoich rodziców w Słubicach, jednak cały czas remontuje swoje mieszkanie. Patryk jest rozwodnikiem, nowe lokum ma sprawić, że zacznie życie od nowa. Sam o sobie mówi, że jest złotą rączką. Pracuje jako operator wózka widłowego w jednej z niemieckich firm. Pomaga również tacie jako elektryk. Jego hobby to sport i motoryzacja. Jest bardzo rodzinną osobą – utrzymuje blisko kontakt z bratem i siostrą, która zgłosiła go do programu!

Patryk z programu Ślub od pierwszego wejrzenia 8
Uczestnik Ślubu do pierwszego wejrzenia 8 – Patryk

Patryk Anisko: Ślub od pierwszego wejrzenia 8

Patryk Anisko oddał swój los w ręce ekspertów, który znaleźli mu drugą połówkę. Swoją potencjalną kandydatkę na żonę poznał dopiero na ślubnym kobiercu, tuż przed zawarciem z nią związku małżeńskiego. Marzy o dzieciach i kochającej partnerce. Czy udało mu się znaleźć prawdziwą miłość? To okaże się już niebawem!

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Przemysław Wereszczyński z programu Ślub od pierwszego wejrzenia 8?

Patryk Anisko: związki

Patryk był już żonaty, jednak jego związek zakończył się niepowodzeniem – rozstaniem po lekko ponad dwóch latach. Uczestnik Ślubu od pierwszego wejrzenia 8 jest rozwodnikiem.

Patryk Anisko : Instagram

Patryk Anisko prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Znajdziecie go na portalu Instagram pod nazwą @aniskopatryk.

Źródło: Instagram Patryka Anisko

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej