Przemysław Wereszczyński: [wiek, Ślub od pierwszego wejrzenia 8, związki, Instagram]

13 września 2022
Przez: : M.J

Przemysław to uczestnik programu Ślub od pierwszego wejrzenia 8, który oddał swój los w ręce ekspertów i pozwolił na znalezienie im swojej drugiej połówki. Kim jest w życiu osobistym? Sprawdźmy więcej informacji na temat jego osoby!

Przemysław Wereszczyński: wiek

Przemysła Wereszyczński ma 28 lat i na co dzień mieszka w Poznaniu. Jest inspektorem BHP. Obawiał się o poformowaniu rodziców o swoim pomyśle znalezienia żony w programie rozrywkowym, jednak miał ogromne wsparcie w siostrze, z którą ma niezwykle dobry kontakt. Patrycja siostra nie tylko wspiera brata, ale doradzała mu m.in. w wyborze zdjęcia, usilnie wierząc w powodzenie eksperymentu.

Ślub od pierwszego wejrzenia 8
Przemek z programu Ślub od pierwszego wejrzenia 8

Przemysław Wereszczyński: Ślub od pierwszego wejrzenia 8

Przemek to jeden z mężczyzn, który wziął udział w najnowszej edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia 8. O wyborze jego potencjalnej partnerki zdecydowali eksperci, którzy dobrali mu żonę, którą pozna dopiero na ślubnym kobiercu. Przemek otwarcie mówi o tym, że chciałby poznać kobietę, z którą stworzy prawdziwą rodzinę. Czy mu się do uda? To okaże się z kolejnymi odcinkami emisji programu!

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Maciej Mikołajczak z programu Ślub od pierwszego wejrzenia 8?

Przemysław Wereszczyński: związki

Na swoim koncie ma poważny związek, który niestety nie przetrwał próby czasu. Przemek ze swoją byłą partnerką byli związani cztery lata.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Marta Podbioł z programu Ślub od pierwszego wejrzenia 8?

Przemysław Wereszczyński: Instagram

Przemek prowadzi swój profil w social mediach. Znajdziecie go na portalu Instagram pod nazwą @pan_theera, gdzie zamieszcza różne zdjęcia i wpisy.

Źródło: Instagram Przemysława Wereszczyńskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej