Izabela Macudzińska: [wiek, Królowe życia, mąż, sklep]

20 marca 2020
Przez: : KS

Izabela Macudzińska to gwiazda uwielbianego przez telewidzów programu Królowe życia. Stacja TTV emituje go już od kilku lat, a liczba fanów jego bohaterek jest zaskakująca. Nie da się ukryć, że bardzo interesują się ich życiem prywatnym. Sprawdźmy, co wiadomo o jednej z nich!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Izabela Macudzinska (@justuniquebyisabel)

Izabela Macudzińska: wiek

W sieci możemy znaleźć informacje, że kobieta najprawdopodobniej urodziła się 22 stycznia 1984 roku. Jednakże, sama zainteresowana nigdy nie potwierdziła oficjalnie tych informacji. Jeśli jest to prawdą, w tym roku skończyła 38 lat. Niewątpliwie, jest bardzo zadbaną kobietą, która wiedzie szczęśliwe życie zarówno rodzinne, jak i zawodowe.

Zobacz także: Izabela Macudzińska otwiera kolejny butik – ogromny sukces Królowej życia! Znamy szczegóły!

Izabela Macudzińska: Królowe życia

Królowe życia podbiły szturmem serca telewidzów. Ich losy śledzi wiele osób i z niecierpliwością oczekują na premiery nowych odcinków. Oprócz Macudzińskiej występują tam Dagmara Kaźmierska, oraz Katarzyna Alexander. W programie pojawiają się także je najbliżsi, z którymi chętnie opowiada o swoich codziennych perypetiach.

Zobacz także: Tak wygląda dziewczyna Conana! Dagmara Kaźmierska nie może się jej nachwalić

Izabela Macudzińska: mąż

Okazuje się, że kobieta jest bardzo stała w uczuciach. Ze swoim partnerem Patrykiem Borowiakiem jest związana już od 19 lat. Niedawno, swoją rocznicę uczcili uroczystą kolacją, z której zdjęcia dodała na swój profil na Instagramie. Na ślub zdecydowali się dopiero w zeszłym roku. Ceremonia i przyjęcie było w iście bajkowym stylu. Teraz jest nie tylko szczęśliwą matką, ale również żoną.

Izabela Macudzińska: sklep

Kobieta prowadzi razem z mężem sklep z ubraniami, który cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem klientów. To ona odpowiedzialna jest za większość projektów. Działalność prowadzą zarówno w Internecie, jak i stacjonarnie w Poznainu.

Izabela Macudzińska: Instagram

Jej profil na Instagramie znajdziemy pod nazwą @justuniquebyisabel. Na chwilę obecną może pochwalić się prawie 310 tysiącami obserwatorów. Na bieżąco dodaje tam zdjęcia z podróży, nowych kolekcji ubrań i życia prywatnego. Nie brakuje również fotografii z jej najbliższymi.

Zobacz także: Deynn szczerze o kryzysie z Majewskim – wyznała całą prawdę! Co dalej z małżeństwem?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez  (@justuniquebyisabel)

Źródło: Instagram justuniquebyisabel

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej