Patryk Janas: [kim jest?, wiek, kariera, Telekamery, Instagram]

10 marca 2021
Przez: : KS

Patryk Janus to młody aktor i prezenter telewizyjny, który sprawia wrażenie bardzo pogodnego i sympatycznego człowieka. Już niebawem poprowadzi relacje zza kulis rozdania nagród Telekamery Tele Tygodnia. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o jego karierze, a także życiu prywatnym, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez PATRYK JANAS (@deepdanceofficial)

Patryk Janas: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Patryk urodził się 30 września 1989 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 31 lat. Wiadomo także, że pochodzi z Warszawy. Jest nie tylko aktorem i prezenterem, ale także piosenkarzem i fotomodelem. Ukończył studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Jego pasją jest sport oraz muzyka. Co ciekawe, jakiś czas temu zdobył tytuł Mistera Mazowsza, a także brał udział w finale konkursu Mistera Polski.

Zobacz także: Wpadki i skandale na Telekamerach

Patryk Janas: kariera

Mężczyzna ma na swoim koncie kilka epizodycznych roli w polskich produkcjach telewizyjnych. Między innymi, widzowie mieli okazję oglądać go w ,,Gliniarzach’’, ,,M jak miłość’’, ,,Nieobecni’’ oraz ,,Na sygnale’’. Okazuje się, że w 2015 roku założył zespół muzyczny Deep Dance. Jest jego liderem i wokalistą. Co ciekawe, grupa koncertowała dotychczas nie tylko w Polsce, ale także zagranicą. Za ich najbardziej znane utwory na pewno należy uznać ,,Warto jest żyć’’, ,,Chcę Tylko Ciebie’’ i ,,Wpadnij na kawę’’. Oprócz tego, zagrał także w kilku teledyskach innych artystów. Od dwóch lat prowadzi program rozrywkowy ,,Plus Lata” na antenie TV Puls.

Zdjęcie Patryka Janasa z zeszłorocznej gali Telekamer

Patryk Janas: Telekamery

Janas już w zeszłym roku prowadził relację prosto z czerwonego dywanu podczas rozdania Telekamer Tele Tygodnia. Co więcej, w tym roku także zdradzi wszystkim zainetresowanym telewidzom, jak wygląda backstage tegorocznej gali. Jej transmisja odbędzie się już 10 marca 2021 roku.

Patryk Janas: Instagram

Prezenter i muzyk prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @deepdanceofficial. Aktualnie, jego aktywność śledzi tam ponad 15 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej