Paula Tumala dodała zdjęcia, które rozgrzewają atmosferę! Jej forma po ciąży jest godna podziwu

Słowa kluczowe:
Instagrampaula tumalatumala
13 czerwca 2021
Przez: : J.J

Paula Tumala jest mamą dwóch córeczek. Choć bliźniacza ciąża bardzo zmieniła ciało modelki, wystarczyło półtora roku by Paula wróciła na dawne tory i na nowo zajęła się modelingiem. Zobaczcie jej zdjęcia, które zamieściła na Instagramie. Uwaga – rozgrzewają atmosferę!

Kim jest Paula Tumala?

Paula Tumala to jedna z modelek, która odniosła niemały rozgłos w naszym kraju. Popularność zyskała występując jako modelka w teledyskach Donatana. Paula rozgrzewała również widzów na Eurowizji, jako jedna z niezwykle atrakcyjnych Słowianek. Na swoim koncie ma także liczne sesje fotograficzne dla znanych magazynów.

Prywatnie mama dwóch córeczek. Niestety pewien czas temu informowaliśmy Was o zakończeniu związku Pauli i ojca dziewczynek. Pomimo ciężkiego czasu Paula niejednokrotnie udowodniła, że świetnie daje sobie radę.

Zobacz także: Paula Tumala o rozstaniu z partnerem

Paula na Instagramie

Paula prowadzi z wielkim zainteresowaniem swój profil na Instagramie. Znajdziecie ją pod nazwą @paulatumala. Modelka dzieli się na swoim Instagramie przeróżnymi zdjęciami. Wielką część poświęca swoim dziewczynkom, które bardzo zmieniły jej życie.

Modelka słynęła również z otwartego mówienia na temat swojego ciała i o tym, jak zmieniło się przez ciążę. Paula chętnie udostępniała fotografie nieidealnej jeszcze sylwetki po ciąży i nawoływała inne, świeżo upieczone mamy do samoakceptacji swojego wyglądu i nadprogramowych kilogramów.

Gorące fotki Pauli

W ostatnim czasie na profilu Pauli pojawiły się nowe, gorące fotki. Jak się okazuje, Paula wraca do swojej profesji, jakim jest modeling. Po półtora roku od porodu jej forma zachwyca i ciężko poznać, że Paula jest mamą dwóch córeczek. Zobaczcie i sami ocenicie!

Paula Tumala forma po ciąży
Paula Tumala wraca do modelingu

Jak oceniacie figurę Pauli?

Źródło: Instagram Pauli Tumali

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej