Połącz się z nami

Paula Tumala: [Donatan, ciąża, partner, Instagram]

Opisy gwiazd

Paula Tumala: [Donatan, ciąża, partner, Instagram]

Paula Tumala to piękna modelka, która w mediach stała się bardzo rozpoznawalna poprzez współpracę ze znanym producentem muzycznym Donatanem. Niedawno postanowiła podzielić się z fanami wesołą nowiną. Mianowicie, kobieta spodziewa się dziecka. Dowiedzmy się więcej na jej temat!

Paula Tumala: Donatan

W teledysku Donatana do piosenki My Słowianie, wyprodukowanym w 2014 roku pojawiły się dwie piękne kobiety. Jedną z nich była Ola Ciupa, natomiast drugą właśnie Paula Tumala. Co ciekawe, dzięki współpracy z producentem, kobieta miała nawet okazję wystąpić na konkursie Eurowizji. Mimo, że nie udało im się odnieść znaczącego sukcesu i tak wspomina to jako wspaniałą przygodę.

Paula Tumala w ciąży

Piękna blondynka ostatnimi czasy na swoim koncie na Instagramie zamieściła zdjęcia z uroczej, a zarazem odważnej sesji ciążowej. Co ciekawe, do tej pory nikt nie wiedział, że modelka spodziewa się dziecka. Niewątpliwie, uwagę wszystkich przykuwa jej piękne ciało i wyraźnie zaokrąglony brzuch. Trzeba przyznać, że ciąża bezsprzecznie jej służy! Podczas tej wyjątkowej sesji, ciężarnej towarzyszył jej partner oraz kilka królików.

Paula Tumala: partner

Kobieta ma za sobą już kilka związków. Między innymi w przeszłości jej partnerem był światowej klasy koszykarz – Marcin Gortat. Mimo, że ich związek trwał zaledwie kilka miesięcy, media chętnie rozpisywały się na ich temat. Jej obecny wybranek nie jest związany z show biznesem. Wiadomo, że ma na imię Karol. Co więcej, modelka chętnie publikuje jego wizerunek na swoich zdjęciach w sieci. Już niebawem na świecie pojawi się ich potomek!

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez (@paulatumala)

Paula Tumala: Instagram

Konto modelki na Instagramie nosi nazwę @paulatumala. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi aż ponad 190 tysięcy użytkowników tego serwisu! Znajdziemy tam dużo zdjęć pięknej przyszłej mamy. Wiele z nich to fotografie z wakacji. Oprócz tego, nie brakuje tam również odważnych stylizacji oraz ujęć. Gratulujemy ciąży i życzymy szczęśliwego rozwiązania!

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez (@paulatumala)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry