Paula Tumala jest szczęśliwie zakochana – ma nowego partnera!

31 stycznia 2022
Przez: : MC

Paula Tumala zdobyła się na szczere wyznanie. Modelka zdradziła, że rozpoczęła nowy etap w swoim życiu. Gwiazda za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że ma nowego partnera i jest szczęśliwie zakochana.

Kilka słów o Pauli

Paula Tumala to znana modelka, która swoją popularność zawdzięcza występowi na Eurowizji, gdzie pojawiła się na scenie u boku Cleo i Donatana. Swoją urodą i charyzmą zyskała mnóstwo fanów, a zainteresowanie jej osobą nie maleje po dziś dzień.

Jeśli chodzi o życie prywatne, z czasem w mediach społecznościowych gwiazdy zaczęły pojawiać się zdjęcia, na których eksponowała swoje ciążowe krągłości. Gratulacjom i życzeniom nie było końca, a fani i internauci z zapartym tchem śledzili przebieg ciąży Pauli. Po 9 miesiącach, na świat przyszły córki bliźniaczki – Nadia i Anastazja. Powiększona o dwójkę uroczych dziewczynek rodzina zdawała się wyglądać na bardzo szczęśliwą, jednak czas pokazał, że rodzice bliźniaczek nie byli sobie pisani. Po czasie Paula poinformowała, że rozstała się ze swoim ówczesnym partnerem Karolem.

Zobacz także: Paula Tumala szczerze o operacji piersi – dlaczego żałuje?

Paula Tumala ma nowego partnera

Rozstanie mocno wpłynęło na Paulę, która nie kryła swoich emocji. W ostatnim jednak czasie fani modelki zwrócili uwagę, że na twarzy gwiazdy coraz częściej pojawia się uśmiech.

Zobacz także: Tumala szczerze o rozstaniu z byłym partnerem

Kiedy Paula postanowiła wziąć udział w popularnym w ostatnim czasie challenge’u Prawda/Fałsz, nie mogło zabraknąć stwierdzeń dotyczących miłości i nowego związku. Jak się okazuje, przypuszczenia obserwatorów były trafne, bowiem gwiazda potwierdziła, że jest szczęśliwie zakochana.

Tumala potwierdziła związek
Paula ma nowego partnera
Paula odnalazła prawdziwą miłość

Gratulujemy i życzymy dużo szczęścia!

źródło: Instagram Pauli Tumali

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej