Paula Tumala pokazała pokoik dla swoich bliźniaczek! Jest uroczy!

22 stycznia 2020
Przez: : M.J

Tumala od zaledwie paru dni jest świeżo upieczoną mamą. Teraz dumna mama pokazała w swoich mediach społecznościowych, jak jej córeczki będą mieszkały. Zobaczcie, w jakim stylu urządziła gwiazda z teledysków Donatana, pokoik dla swoich córeczek! Paula Tumala pokazała pokoik dla swoich bliźniaczek!

Anastazja i Nadia– tak nazywają się dwie córeczki Pauli Tumali, które przyszły na świat zaledwie kilka dni temu. Szczęśliwa mama zaskoczyła wszystkich tą informacją, ponieważ dziewczynki są wcześniakami. Parę dni później w swoich mediach społecznościowych Tumala poinformowała o tym, że u bliźniaczek została zdiagnozowana żółtaczka fizjologiczna, przez co musiały przejść szereg naświetlań. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Tym samym świeżo upieczona mama również nie mogła opuścić szpitalnych murów. Jednak teraz wszystko wskazuje na to, że już niebawem Paula będzie mogła zabrać swoje córki do domu.

Źródło:
Instagram

Z tej okazji podzieliła się ze swoimi obserwatorami zdjęciami, na których pokazała, jak przygotowała pokoik dla swoich dwóch księżniczek. Musimy przyznać, że królestwo dwóch bliźniczek naprawdę wygląda imponująco! Zobaczcie!

Paula Tumala pokazała pokoik dla swoich bliźniaczek!

Celebrytka pomimo tego, że przebywa wciąż w szpitalu z córkami, to nadal jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Jej konto w mediach społecznościowych obserwuje ponad 200 tysięcy internautów, więc ma ona bardzo szerokie grono odbiorców. To właśnie tam pokazała zdjęcia, jak urządziła pokoik dla Nadii i Anastazji.

Jak widzimy, pomieszczenie zrobione jest w bardzo stonowanych barwach. Kolorem przewodnim jest biel z dodatkami szarości i pudrowego różu. Nie brakuje w nim pluszaków dobranych również pod kolor wystroju.

Źródło:
Instagram

Możemy zobaczyć również dosyć niestandardowe łóżeczka, które zajmują znaczną część pomieszczenia. Jak napisała Paula, są to łóżeczka, które będą rosły wraz z jej “kluseczkami”.

Źródło:
Instagram

W rogu stoi piękna biała komoda, a wszystkie zabawki są oczywiście podwójne. Paula sama napisała, że nie może się już doczekać kiedy jej córeczki znajdą się w końcu w domu.

Źródło:
Instagram


Jak możemy się już dowiedzieć, Paula wraz z córkami wczoraj opuściły szpital! Celebrytka na swoim InstaStory pochwaliła się ogromnym bukietem czerwonych róż, które dostała od dumnego taty!

Źródło:
Instagram

Jak podoba Wam się pokoik bliźniaczek?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej