Paula Tumala pokazała wózek! Jaki model i ile kosztuje?

27 listopada 2019
Przez: : W.M.

Modelka już niedługo powita na świecie swoje dwie córeczki. Jakiś czas temu modelka ogłosiła, że spodziewa się bliźniąt. W związku z tym wózek musi być wyjątkowy! Jaki pojazd wybrała na swoich dzieci? Paula Tumala pokazała wózek!

Modelka lada chwila powita na świecie swoje pociechy. Na świat przyjadą dwie dziewczynki, a zatem wózek musi być podwójny! Na jaki model zdecydowała się Paula Tumala?

Paula zostanie mamą!

Paulę Tumalę świat show-biznesu poznał w 2014 roku. To dzięki współpracy z producentem muzycznym przy popularnym klipie „My Słowianie”modelka stała się sławna i rozpoznawalna. Wystąpiła nawet na Eurowizji u boku Cleo i wspomina to jako wielką przygodę. Jakiś czas temu Paula związana była ze znanym koszykarzem Marcinem Gortatem. Związek ten przetrwał zaledwie kilka miesięcy. Od pewnego czasu Paula jest w szczęśliwym związku z mężczyzną, który nie jest związany z show-biznesem.

https://www.instagram.com/p/B18bONvIJw1/

Tumala kilka miesięcy temu poinformowała swoich fanów za pośrednictwem Instagrama, że zostanie mamą. Niedawno dodała, że na świat przyjdą bliźniaczki – dwie dziewczynki. Przyszła mama skrupulatnie przygotowuje się do przyjścia na świat swoich dzieci i ma już przygotowany dla nich wózek!

Paula Tumala pokazała wózek!

Wózek dla dwóch dziewczynek musi być wyjątkowy, a zatem oczywiście podwójny. Przyszła mama ma już przygotowany wózek dla córek, a przy okazji pochwaliła się także sportowym autem!

„Jako przyszła mama, bliźniaczek, dwóch małych Słowianeczek, nie bardzo mogę teraz szaleć z wyborem auta, ale za to mogę wybrać wózek marzeń dla moich dzieci ❤️ Wybraliśmy czarny i biały zestaw wózków, spacerówek i fotelików samochodowych”.

Jaki model wybrała?

Paula zdecydowała się na model Junama Diamond w kolorze czarnym, w którym stelaż ma złote dodatki. Taki model z gondolami wymiennymi na siedziska spacerowe, a w którego zestawie są również bazy do samochodu z nosidełkami, zakupić można już za niecałe 6 tys. zł.

Przypomnijmy, że na markę Junama zdecydowała się także piosenkarka Sylwia Przybysz, która już na początku przyszłego roku powita na świecie córkę.

Jak Wam się podoba wózek, który na swoich pociech wybrała Paula Tumala?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej