Sylwia Przybysz pochwaliła się wózkiem. Czy kolor sugeruje płeć dziecka?

22 października 2019
Przez: : W.M.

Wokalistka i Jan Dąbrowski niedługo powitają na świecie pierwsze dziecko i przegotowania do tego dnia idą pełną parą. Sylwia Przybysz pokazuje wózek! Na jaki model zdecydowali się przyszli rodzice?

Przybysz i Dąbrowski zostaną rodzicami

Sylwia Przybysz już na początku przyszłego roku zostanie po raz pierwszy mamą. Razem z Jankiem Dąbrowskim przywitają na świecie mała pociechę. Oficjalnie nie przyznali jeszcze jaką płeć będzie miało, ale wybrali już imiona. Młoda para długo ukrywała przed swoimi fanami, że spodziewają się dziecka.

W mediach krążyły pogłoski o tym, że Sylwia miała wziąć udział w Tańcu z Gwiazdami, ale ze względu na swój stan odmówiła. Po pewnym czasie zakochani przyznali się, że pogłoski o ciąży były prawdą i zrobili wielką niespodziankę swoim fanom:

„Kochani! Przyszedł czas żeby oficjalnie potwierdzić wszelkie doniesienia i ogłosić, że obecnie jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie oczekującymi przyjścia na świat małej istotki, największego cudu, który dostaliśmy od Boga. Jestem szczęśliwa, że tak długo jak to możliwe mogliśmy cieszyć się tym wyłącznie w gronie najbliższych. Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu!”- napisała Sylwia pod zdjęciem potwierdzając doniesienia

Zobacz: Przybysz i Dąbrowski mają wybrane imię dla dziecka

Sylwia Przybysz pokazuje wózek

Jak widać młodzi rodzice nie mogą doczekać się małej pociechy i powoli zaczynają przygotowywać się na ten bardzo ważny moment. Dziecko, które w styczniu przyjdzie na świat ma już wózek! Jak widzimy w relacji młodej piosenkarki rodzice zdecydowali się na model Junama.

przybysz pokazała wózek
Sylwia Przybysz pochwaliła się wózkiem

Przyszły tata dumnie pozuje przy wózku, gotowy na pierwszy spacer. Podstawa gondoli mieni się niczym diament, a młodzi rodzice zdecydowali się na wybór koloru złotego. Modele takiego wózka można kupić do 3 tys. złotych. Sylwia zachwyca się słowami „Boże jaki piękny”, a prawdopodobieństwo, że dostali go w prezencie od marki, jest spore.

Sylwia Przybysz wózek
Sylwia Przybysz pochwaliła się wózkiem

Czy kolor, który widzimy w sieci może sugerować już płeć dziecka? Chociaż krążą kolejne pogłoski, że para spodziewa się synka, oficjalnie tego nie zdradzili. Zdecydowanie kolor jest uniwersalny, więc pasować może zarówno do chłopca, jak i dziewczynki!

źródło: Instagram Sylwia Przybysz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej