Paulina Chylewska: [wiek, rodzina, kariera, Instagram]

8 stycznia 2022
Przez: : M.J

Paulina Chylewska jest dziennikarką i prezenterką telewizyjną, którą niejednokrotnie mogliście widzieć na ekranach swoich telewizorów. Początkowo była związana z Telewizją Polską, jednak już od lat współpracuje z Polsatem. Poznajcie więcej informacji na jej temat.

Paulina Chylewska: wiek

Dziennikarka przyszła na świat 15 października 1978 roku. Pochodzi z Bydgoszczy, niemniej jednak od lat mieszka w Warszawie. To właśnie w stolicy ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Oprócz pracy w mediach wraz z Anną Choszcz-Sendrowską i Martą Alf założyła agencję szkoleniową Chylewska&Co – Presence Perfect. Kobiety zajmują się tam kształtowaniem wizerunku oraz prowadzą szkolenia z wystąpień publicznych i autoprezentacji.

Dziennikarka ze stacji Polsat.
Paulina Chylewska od lat związana jest z dziennikarstwem.

Paulina Chylewska: kariera

W 1996 roku rozpoczęła swoją karierę telewizyjną wiążąc się z Telewizją Polską. Początkowo prowadziła programy dla młodzieży tj. Rower Błażeja. Następnie zajęła się sportem. Niejednokrotnie prowadziła studia sportowe podczas wielu Igrzysk Olimpijskich, jak i była gospodynią programu informacyjnego Sportowy Express. W latach 2003/ 2007 i 2013/2017 pojawiała się na naszych ekranach po głównym wydaniu Wiadomości przekazując widzom najważniejsze sportowe informacje.

W 2017 roku odeszła z TVP, a następnie dostała angaż w telewizji Polsat, z którą związana jest po dziś. Ciekawostką jest również to, że Chylewską mogliśmy oglądać w marcu 2017 roku na parkiecie Tańca z gwiazdami w Polsacie. Zatańczyła wówczas z tancerzem Jackiem Jeschke.

Zobacz także: Wszystko o Ninie Terentiew.

Paulina Chylewska: mąż, dzieci

Dziennikarka 23 sierpnia 2003 roku stanęła na ślubnym kobiercu z dziennikarzem i komentatorem sportowym Marcinem Feddkiem. Mąż Chylewskiej również jest związany ze stacją Polsat. Para doczekała się dwóch córek – Leny i Niny.

Paulina Chylewska: Instagram

Paulinę znajdziecie na Instagramie pod nazwą #chylewska. Dziennikarka jest bardzo aktywna na swoim profilu, gdzie zamieszcza zdjęcia zarówno z pracy, jak i z życia prywatnego. Obecnie profil Pauliny obserwuje ponad 12 tysięcy internautów.

Źródło: Wikipedia / Instagram Pauliny Chylewskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz