Połącz się z nami

Paulina Gałązka pozuje topless – odważne ujęcie i to w szczytnym celu!

Paulina Gałązka pozuje topless

Moda i uroda

Paulina Gałązka pozuje topless – odważne ujęcie i to w szczytnym celu!

Paulina Gałązka pozuje topless! Aktorka opublikowała na Instagramie odważne zdjęcie, które zachwyciło internautów. Trzeba przyznać, że ten kadr robi wrażenie, a to wszystko, w wyższym celu. Zobaczcie sami!

Paulina Gałązka urodziła się 21 sierpnia 1989 roku w Warszawie. Jest znaną, polską aktorką, która największą popularność zdobyła wcielając się w rolę Asi w serialu „Pierwsza Miłość”. Występuje także w innych telewizyjnych produkcjach, takich jak „Na dobre i na złe” czy „Na bank się uda” jak i teatrze. Paulina ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w Łodzi na wydziale aktorskim. W 2017 roku wyszła za mąż za Sindre Sandemo, który również jest aktorem. Mężczyzna pochodzi i mieszka w Norwegii, jednak mimo dzielących kilometrów wciąż tworzą udany związek.

Paulina Gałązka pozuje topless!

Paulina wielokrotnie podkreślała, że skupia się na swoim rozwoju i karierze, a pozowanie na ścianach czy uczestnictwo w branżowych imprezach nie jest tak istotne. W ostatnich miesiącach o aktorka zyskała dodatkowy rozgłos za sprawą roli w filmie „Dziewczyny z Dubaju”. Produkcja skupia się na tzw. „aferze dubajskiej”, która miała miejsce w 2015 roku. Opowiada o zorganizowanej prostytucji Polek z arabskimi szejkami. Film ma przedstawiać proceder rekrutowania kobiet, jak wyglądały spotkania modelek ze swoimi klientami oraz ile można było w ten sposób zarobić.

Zobacz także: „Dziewczyny z Dubaju”- o czym będzie film? Kim są tytułowe bohaterki? Reżyserka zdradziła rąbka tajemnicy.

Paulina stale zyskuje na popularności także i w social mediach. Aktorka regularnie publikuje na swoim Instagramie zdjęcia i posty, które często dotyczą jej kariery zawodowej. Profil Gałązki obserwuje ponad 60 tys. osób. Tym razem aktorka zdobyła się na nieco odważniejszy kadr. Paulina Gałązka pozuje topless, pośród różnokolorowych świateł. Post ten jest dodatkowo wartościowy, ponieważ Paulina w opisie przypomina, aby kobiety regularnie badały swoje piersi. Dodajmy, że październik jest uznawany jest za miesiąc świadomości raka piersi, a dokładnie 15 października obchodzimy Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi, którego symbolem jest różowa wstążka. 

„Październik to miesiąc kobiet. To czas na to, by wykonać zalecane raz w roku badanie profilaktyczne i potwierdzić zdrowie swoich piersi. Wejdź na www.dziennau.pl i już dziś umów się na badanie USG. Nie zwlekaj” – napisała w opisie zdjęcia Paulina.

Źródło: https://www.instagram.com/paulina.galazka/

Zdjęciem zachwyciła się cała masa internautów, która zasypała Paulinę komplementami. My także podzielamy ich zdaniem i uważamy, że najnowszy post aktorki jest nie tylko piękny, ale także wartościowy!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry