Paulina Gołębiowska: [wiek, The Voice of Poland, Instagram]

9 listopada 2021
Przez: : KS

Paulina Gołębiowska jest jedna z kandydatek do wygranej w 12. edycji programu The Voice of Poland. Wokalistka jest na dobrej drodze, aby znaleźć się w finale muzycznego show. Sprawdźmy, jak wygląda jej przygoda z muzyką oraz co wiadomo na jej temat!

Paulina Gołębiowska: wiek

Paulina jak każdy uczestnik The Voice of Poland zdradziła kilka szczegółów ze swojego życia oraz kariery muzycznej. Okazuje się, że ma 33 lata i pochodzi z województwa dolnośląskiego. Na chwilę obecną natomiast mieszka we Wrocławiu. Aktualnie, prócz muzyki spełnia się w dwóch najważniejszych rolach: jako żona i mama.

Wokalistka ukończyła studia magisterskie na Akademii Muzycznej w Katowicach. Oprócz tego, jest absolwentką studiów na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa na Uniwersytecie Zielonogórskim oraz studiów licencjackich Akademii Muzycznej w Poznaniu.

Wraz z partnerem doczekali się dwóch synów: Jędrzeja i Kacpra. Co ciekawe, chłopcy mimo młodego wieku już przejawiają zamiłowanie do muzyki, tak jak ich rodzice. Jednakże, kobieta nie ukrywa, że czasem skutecznie przeszkadzają jej w pracy, co nie znaczy, że tego nie lubi.

Zobacz także: Co wiemy o Rafale Koziku z The Voice of Poland 12?

Paulina Gołębiowska: The Voice of Poland 12

Okazuje się, że wokalistka brała udział w wielu warsztatach i zajęciach wokalnych, gdzie swoje umiejętności szkoliła pod okiem najlepszych specjalistów. Co ciekawe, wystąpiła już w jednym programie muzycznym. Mianowicie, była uczestniczką jednaj z edycji Bitwy na głowy. Należała do drużyny Urszuli Dudziak.

Aktualnie, wraz z mężem pracują nad jej debiutanckim albumem. Paulina odpowiedzialna jest za teksty i muzykę, natomiast jej partner zajmuje się dopinaniem aranży. Ze względu na to, że mężczyzna jest pianistą, oboje utrzymują się z muzykowania.

Do programu The Voice of Poland 12 zgłosiła się z myślą, że pomoże jej to jeszcze bardziej rozwinąć karierę. Marzy, aby zacząć koncertować z własnym materiałem.

W The Voice of Poland znalazła się w drużynie chłopaków z zespołu Afromental – Tomsona i Barona.

Paulina Gołębiowska The Voice of Poland
Paulina Gołębiowska The Voice of Poland 12

Paulina Gołębiowska: Instagram

Uczestniczka The Voice of Poland 12 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @paula_golebiowska.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej