Rafał Kozik: [wiek, The Voice of Poland, Instagram]

9 listopada 2021
Przez: : KS

Rafał Kozik to jeden z wokalistów, który swoich  sił postanowił spróbować w dwunastej edycji programu The Voice of Poland. Nie da się ukryć, że wyrasta na jednego z faworytów, co nie umknęło uwadze widzów. Co wiadomo na jego temat?

Rafał Kozik: wiek

Wielu fanów programu The Voice of Poland zastanawia się, ile lat ma Rafał. Niestety, w sieci na próżno szukać informacji na ten temat. Wiadomo jednak, że jest studentem Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach. Uczy się na kierunku zarządzanie jakością. Na taki krok zdecydował się, dlatego że doszedł do wniosku, że dobrze jest mieć pewny fach w ręku. Na chwilę obecną pracuje jako specjalista do spraw jakości w firmie, która produkuje elementy karbonowe.

Co ciekawe, jest pierwszym członkiem rodziny, który wykazał tak duże zamiłowanie do muzyki. Do tej pory, żaden z  jej członków na niczym nie grał, ani nie był aktywny wokalnie. Chłopak zdradził także, że pochodzi z Rybnika.

Zobacz także: Co wiemy o Julicie Kaczyńskiej z The Voice of Poland 12?

Rafał Kozik: The Voice of Poland 12

Okazuje się, że Rafał swoją przygodę z muzyką zaczął tak naprawdę przez przypadek. Podczas jednego z występów w szkole. To wtedy na jego talent uwagę zwróciła nauczycielka muzyki. Pod jej okiem zaczął szlifować swoje umiejętności i dużo ćwiczyć. Niedługo później zaczął startować w konkursach wokalnych. Jednym z jego większych sukcesów jest 1. miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Żorach.

Oprócz tego, od kilku lat Rafał występuje ze swoim małym zespołem. Najczęściej, ich występy odbywają się na ceremoniach ślubnych oraz weselach i eventach. W programie The Voice of Poland trafił do drużyny Sylwii Grzeszczak.

Rafał Kozik The voice of Poland
Rafał Kozik z The Voice of Poland 12

Rafał Kozik: Instagram

Uczestnik 12. edycji The Voice of Poland prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @rav_kozik. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 7 tysiąca użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej