Połącz się z nami

Paulina Krupińska opowiedziała o współpracy z Damianem Michałowskim: „Jesteśmy jak yin i yang”

Paulina Krupińska opowiedziała

Z życia gwiazd

Paulina Krupińska opowiedziała o współpracy z Damianem Michałowskim: „Jesteśmy jak yin i yang”

Paulina Krupińska opowiedziała o kulisach współpracy z Damianem Michałowski, z którym prowadzi program Dzień Dobry TVN. Okazuje się, że prezenterzy świetnie się dogadują!

Paulina Krupińska urodziła się 22 czerwca 1987 roku w Piastowie. Jest prezenterką telewizyjną i modelką, która w 2012 roku wygrała w konkursie Miss Polonia. Od 2018 roku jej mężem jest muzyk Sebastian Karpiel-Bułecka. Razem mają dwoje dzieci – córkę Antoninę i syna Jędrzeja. Paulina w duecie z Damianem Michałowskim niedawno zadebiutowała jako prowadząca Dzień Dobry TVN.

Paulina Krupińska opowiedziała o współpracy z Damianem Michałowskim

Paulina z Damianem zadebiutowali jako prowadzący Dzień Dobry TVN zaledwie kilkanaście dni temu, a publiczność już ich pokochała. Internauci są zachwyceni ich współpracą, a po odcinku prowadzonym przez nich pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Damian w rozmowie o ich debiucie powiedział:

„Będziemy starali się być jak najbardziej blisko widza. Tak, żeby widzowie mieli poczucie, że nie stwarzamy żadnego dystansu. Chcemy, żeby rano włączali Dzień Dobry TVN i pili z nami herbatę, robili jajecznicę.”

Natomiast Paulina zdradziła, że świetnie dogaduje się z Damianem, a ponadto czuje, jakby znała go od lat:

„Mieliśmy trochę czasu, żeby się poznać, i mam wrażenie, że znamy się jak łyse konie. Jesteśmy jak yin i yang. W pracy musimy być jak jeden organizm.” – dodała.

Szybko pojawiły się również plotki dotyczące męża Pauliny – Sebastiana Karpiel-Bułecka o rzekomej zazdrości o żonę. Prowadząca szybko rozwiała wszystkie wątpliwości komentując, że z Damianem łączy ich związek jedynie zawodowy. Warto jednak wspomnieć, że Paulina z Damianem nie pojawią się na antenie w najbliższych dniach z powodu rotacji ekip w programie. Jest to związane ze środkami ostrożności z powodu panującej epidemii koronawirusa:

„(…)reagujemy na to, co dzieje się w Polsce i na świecie. Redakcja @dziendobrytvn 🙌🏻 działa od początku ze wszystkimi zaleceniami dotyczącymi bezpieczeństwa i wdraża system rotacji ekip, w związku z tym będziemy mieli przyjemność przywitać się z Wami we wtorek, środę i czwartek☀️ W niedzielę i poniedziałek Dzień Dobry poprowadzą Gosia @gosiaohme i Filip @filip_chajzer”

Jak podoba Wam się Paulina i Damian w roli prowadzących DDTVN?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry