Paulina Sykut-Jeżyna i Agnieszka Hyży na zdjęciach sprzed lat! „Czas leci, a my ciągle…razem”

14 listopada 2019
Przez: : W.M.

Niegdyś spekulowano, że obie prezenterki są zazdrosne o swoje pozycje i wiecznie ze sobą rywalizują. One jednak wielokrotnie temu zaprzeczały. Paulina Sykut-Jeżyna i Agnieszka Hyży na zdjęciach sprzed lat!

Paulina Sykut-Jeżyna i Agnieszka Hyży od wielu lat wspólnie prowadzą wiele imprez. Od dawna współpracują ze stacją Polsat, gdzie wielokrotnie razem prowadziły imprezy sylwestrowe czy festiwale. Od lat możemy też oglądać, jak współpracują na planie Tańca z gwiazdami. Chociaż w mediach krążyły spekulacje, że obie prezenterki się nie dogadują, to prawda jest zupełnie inna!

Jaka jest prawda?

Obie prezenterki świetnie radzą sobie w swojej pracy. Od wielu lat są angażowane w wiele największych projektów stacji Polsat, z którą współpracują od lat. Obie piękne, szczęśliwe i spełnione. Jednak w mediach wielokrotnie podejrzewano, że chociaż razem wyglądają na zgrany duet, prywatnie nie dogadują się już tak dobrze. Agnieszka wypowiedziała się kiedyś w jedynym z wywiadów dla Jastrząb Post, w którym zdementowała te plotki.

„U nas fajne jest to, że kobiety potrafią razem coś poprowadzić, dwa – z Pauliną pracuje się super profesjonalnie. Jest zawsze przygotowania, skoncentrowana, można na niej polegać, słucha rozmówcy i współprowadzącego. Wiele razy miałyśmy takich podbramkowych sytuacji, z których wychodziłyśmy obronną ręką. Jest śliczna. Ja o Paulinie mogę mówić w samych superlatywach” – powiedziała dla “Jastrząb Post”.

https://www.instagram.com/p/B4uRh0qgpVw/

Zobacz także: Wszystko o Agnieszka Hyży.

Sykut-Jeżyna i Hyży na zdjęciach sprzed lat

Na dowód tego, jak dobrze współpracuje się Agnieszce i Paulinie, Hyży niedawno zamieściła post na swoim Instagramie. Dodała w nim kilka zdjęć na przełomie wielu lat. Widać jak panie na przestrzeni tego czasu zmieniły się i nie wyglądają tak jak kiedyś. Jedno się nie uległo zmianie! Wciąż razem pracują i robią to znakomicie!

„Star(sze), ale jar(sze) 😂🔥 Czas leci, a my ciągle…razem” – podpisała zdjęcie Agnieszka.

Pod postem dziennikarki od razu pojawiły się komentarze fanów, którzy zachwycają się obiema paniami.

„Czas leci A wy ciągle piękne”

„Dziewczyny jak wino czym starsze tym lepsze”

https://www.instagram.com/p/B40SY1LgUw4/?igshid=fxie522x0qiz

Jak Wam się podoba duet Paulina- Agnieszka w pracy? Również uważacie, że dziennikarki po latach wyglądają lepiej?

źródło: Instagram Sykut-Jeżyna/Instagram Hyży

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej