Połącz się z nami

Paulina Wyka – żona Macieja Zakościelnego [dzieci, wiek, Instagram]

Opisy gwiazd

Paulina Wyka – żona Macieja Zakościelnego [dzieci, wiek, Instagram]

Maciej Zakościelny to obecnie jeden z najprzystojniejszych aktorów. Jego wybranką jest Paulina Wyka. W tym artykule postaramy się przybliżyć Wam trochę informacji na jej temat. Koniecznie zostańcie z nami!

Paulina Wyka: wiek

Piękna fotomodelka, która ma na swoim koncie współpracę z różnymi agencjami oraz sesje do wielu magazynów ma 34 lata. Po wieloletniej karierze w zawodzie, zdecydowała się skupić teraz na rodzinie. Mimo tego, że błysk fleszy nie jest jej obcy nieczęsto pojawia się wraz z partnerem na czerwonym dywanie.

Paulina Wyka: Maciej Zakościelny

Modelka i aktor związani są ze sobą już od kilku lat. Oficjalne plotki o ich romansie pojawiły się w 2014 roku. Mimo to, że nie są w oficjalnym związku małżeńskim można domyślać się, że układa im się naprawdę dobrze. Mają dwójkę dzieci i razem wkładają całe serce w ich odpowiednie wychowanie. Co więcej para bardzo ceni sobie prywatność i niechętnie informacji o swoich najbliższych.

Paulina Wyka: dzieci

Ich pierwszy syn – Borys, na świat przyszedł w 2016 roku. Wtedy niemalże do samego rozwiązania para ukrywała ciążę kobiety w tajemnicy. Drugie dziecko przywitali na świecie w maju 2018 roku. Niestety do tej pory nie zdradzili jego imienia. Jednakże na profilach społecznościowych kobiety możemy znaleźć fotografie, na których karmi piersią, które budzą dużo kontrowersji wśród internautów. Twarze ich dzieci są zawsze odpowiednio zasłonione, a w związku z tym fani nigdy nie dowiedzieli się, jak wyglądają.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Paulina Wyka: Instagram

Na Instagramie konto partnerki Macieja Zakościelnego znajdziecie pod nazwą @paulinawyka. Aktualnie jej aktywność śledzi tylko 13,6 tysiący użytkowników tego serwisu. Znajdziemy tam dużo zdjęć pokazujących, jak wygląda ich życie prywatnie, ale także te pozowane dla fotoreporterów na różnych imprezach. Co więcej wśród starszych fotografii możemy odszukać zdjęcia z profesjonalnych sesji modelki i sprawdzić, czy zmieniła się po urodzeniu dwójki dzieci.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry