Kontrowersyjna wypowiedź Samueli Górskiej zrujnuje jej karierę? Modelka straciła kontakty i rozpętała burzę!

19 lipca 2021
Przez: : J.J

Samuela to jedna z byłych uczestniczek Top Model, która cieszy się dużymi zasięgami. Modelka współpracuje z licznymi markami, a jej profil na Instagramie cieszy się sporą ilością obserwujących ją osób. Jak się okazuje, skandaliczna wypowiedź, która padła z ust Samueli Górskiej może szybko przekreślić jej pozycję w show-biznesie. Poznajcie szczegóły.

Samuela Górska

Samuela Górska popularność zyskała dzięki udziałowi w Top Model. Choć nie wygrała zdobyła zasięgi i współpracę z wieloma znanymi i prestiżowymi markami. Profil modelki śledzi obecnie blisko 30 tysięcy internautów.

Kontrowersyjna wypowiedź Samueli Górskiej

W ostatnich dniach nie milkną echa dotyczące wypowiedzi modelki na temat swoich poglądów. Na oficjalnym profilu Konfederacji opublikowano nagranie, na którym Samuela Górska przyznaje, dlaczego głosowała za Konfederacją:

„Dlaczego popieram Konfederację? Dlatego, że jestem totalnie przeciwko socjalizmowi. Ja nie życzę sobie, by z moich wypracowanych pieniędzy, ktoś mi to zabierał i dawał tym, którzy sobie nie radzą albo nie chce im się po prostu. Jestem przeciwko bandzie czworga, która od upadku komuny i dłużej rządzi w Polsce. Są to ludzie skorumpowani, niekompetentni i obrzydliwi” – przyznała

Największy skandal wybuchł natomiast po wypowiedzi Samueli na temat „żydostwa i LGBT”:

„Konfederacja to jest drużyna mega młodych sympatycznych facetów, nie tylko facetów, bo są też świetne babki, z wielkim entuzjazmem, pomysłem na gospodarkę, na życie społeczne. Bo ja nie chcę też żydostwa, nie chcę LGBT, nie chcę wielu rzeczy, które obecnie są. Tylko Konfederacja mam wrażenie zapewnia taką normalność” – mówiła.

Koniec kariery?

Po wypowiedzi modelki wiele firm zaczęło wycofywać się ze współpracy z byłą uczestniczką Top Model. Wśród firm, które nie godzą się na głoszenie dyskryminacji, rasizmu, ksenofobii, znalazły się: Marka Kossie czy Gosia Baczyńska. Swój głos w tej sprawie zabrała również Karolina Korwin-Piotrowska oraz Maffashion.

Choć wypowiedź Samueli Górskiej została usunięte z Twittera – w internecie nic nie ginie. Karolina Korwin-Piotrowska opublikowała wypowiedź modelki, komentując ją poniższym wpisem:

„To jest pani Samuela. Ta pani jest modelką. Jak mi piszecie, ma bardzo znanych i przynajmniej oficjalnie, bardzo tolerancyjnych celebryckich znajomych, którzy, kiedy to wypada, ładują sobie tęcze albo inne milutkie i przyjazne nakładki na profilowe. Filmik z ta panią jest teraz hitem sieci. Ona min. jest za Konfederacją, nie chce „żydostwa” i LGBT. Nie bądź jak ta pani. To, co mówi ta pani, nazywa się nietolerancja. Zawsze mnie zastanawia, co siedzi w głowach takich osób. Karierę ma zapewnioną: reklamówka Orlenu i Gazety Polskiej już się kreci, a stolik komentatorki w TVP pewnie czeka. Brawo. Kariera na te czasy;)
Pozdrawiam jej agencję modelek oraz firmy, które z nią współpracują. Jeśli wiecie, jakie to firmy, piszcie na prv. Będę wiedziała, co omijać.
Mamy rok 2021. Zaraz kolejna rocznica Powstania Warszawskiego. Odradza się, w blasku fleszy i przy poparciu polityków i skretyniałych mediów, nietolerancja, ksenofobia i faszyzm. Szczepionka drugiej wojny już nie działa. Czarno białe stosy trupów w nazistowskich obozach zagłady na nikim nie robią wrażenia. To było dawno. Można oficjalnie, do kamery z uśmiechem powiedzieć, ze nie chce się „żydostwa”. To przykre. Taka jest dzisiaj Polska. Bosak lubi to.
A Samuela to hebrajskie imię. Żydowskie.”

Oburzenie wypowiedzią Samueli wyraziła również Maffashion, przyznając:

„Nie dowierzam, nie pojmuje, nie da się nie zareagować. Wstyd”

Maffashion o Samueli Górskiej

Opublikowanie postu z wypowiedzią Samueli Górskiej sprawiło, że Instagram ocenił jej wypowiedź jako mowę nienawiści, co narusza zasady serwisu. Z jej konta zostały usunięty post, a pozostałe wpisy  Maffashion będą teraz monitorowane pod względem treści i gdy jeszcze raz zostaną uznane za niezgodne z regulaminem profil Julii może zostać usunięty.

Instagram uznał wpis Maffasion jako “mowę nienawiści”

A Wy co uważacie o wpisie Samueli Górskiej?

Źródło: Instagram Samueli Górskiej, Instagram Maffashion, Instagram Karoliny Korwin-Piotrowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej