“Ślub od pierwszego wejrzenia”: Paweł ostro podsumował małżeństwo z Kasią! Padły mocne słowa…

18 lutego 2022
Przez: : M.J

Nie da się ukryć, że w ostatniej edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia, to właśnie małżeństwo Kasi i Pawła wzbudzało sporo emocji wśród widzów. Teraz uczestnik eksperymentu zdecydował się ostro podsumować swoje małżeństwo z Kasią. W odcinku specjalnym programu wyznał, jak to wyglądała z jego perspektywy.

Małżeństwo Kasi i Pawła

Kasia i Paweł byli jedną z najbardziej kontrowersyjnych par w programie Ślub od pierwszego wejrzenia. Choć początkowo wydawało się, że eksperci w ich przypadku trafili w dziesiątkę, to jak już wiemy ich relacja nie przetrwała próby czasu. Kasia z czasem zaczęła odsuwać się od męża i choć wiele wskazywało na to, że już w finałowym odcinku dojdzie do rozstania, to uczestniczka podjęła decyzję o kontynuacji małżeństwa.

Kasia i Paweł.
Kasia i Paweł w dniu decyzji postanowili kontynuować małżeństwo.

Niemniej jednak relacja Kasi i Pawła ostatecznie zakończyła się fiaskiem. Co więcej, niedługo po zakończonym programie okazało się, że Paweł spotyka się z kuzynką swojej byłej żony. Teraz w odcinku specjalnym Ślubu od pierwszego wejrzenia, uczestnik eksperymentu wyznał nieco więcej na temat małżeństwa z Kasią. Może się jej to nie spodobać.

Paweł bezlitośnie podsumował małżeństwo z Kasią

Podczas emisji programy wielu widzów zauważyło, że Kasia i Paweł nie nadają na tych samych falach. W odcinku finałowym żona Pawła zdecydowała jednak, że chce dalej brnąć w to małżeństwo, co nie ukrywa Paweł, że było dla niego sporym zaskoczeniem:

“Byłem w szoku, gdy ona powiedziała, że chce zostać w tym związku. Dla mnie to było zdziwienie. Wszystko jest pod górkę, na “nie”, a tutaj nagle odmienienie. Myślę sobie: kurde, to jest znowu ta Kasia, którą poznałem na ślubie. No tylko to trwało pół godziny, a potem wróciła ta, która była moją żoną”.

Zobacz także: Paweł żałuje udziału w programie? Zdradził nam, czy jest już po rozwodzie!

Zdecydował się również na mocny komentarz w sprawie zachowania Kasi. Paweł nie ukrywa, że wahania nastrojów żony bardzo go zdziwiły:

“Całkiem inną osobą była podczas ślubu, miałem wrażenie, jakby była na jakichś lekach wspomagających. Uśmiechnięta, zadowolona, wszędzie jej było pełno. A później taka ponura siedziała sama, nie wiedziała, co jest grane […] Widocznie mieliśmy inne tematy, zainteresowania. Ja ich mam sporo, Kasia ma tylko rolki, z tego, co wiem, i swoją ulubioną pracę na stacji benzynowej. Nic więcej o niej nie wiem, jakiej muzyki słucha, jakie filmy ogląda, bo nawet filmu nie chciała ze mną obejrzeć”.

Paweł nie ukrywa również, że ma żal do byłej małżonki za brak zdecydowania.

“Trochę honoru trzeba mieć, nie będę szedł tam, gdzie mnie nie chcą. Tylko najbardziej mi jest przykro, że tak długo to ciągnęła”– cytuje słowa Pawła portal Plotek.

Paweł obecnie jest w udanej relacji z kuzynką Kasi, którą poznał w dniu swojego ślubu. Choć jego małżeństwo nie przetrwało, to na pewno pozwoliło zarówno Kasi, jak i Pawłowi zdobyć nowe doświadczenia.

Zobacz także: Paweł planuje zaręczyny? Wszystko nam zdradził!

Przypomnijmy, że odcinek specjalny Ślubu od pierwszego wejrzenia zostanie wyemitowany we wtorek, 22.02 oraz w środę, 23.02 o godzinie 21:40 w stacji TVN!

Będziecie oglądać?

Źródło: Plotek / Instagram Ślub od pierwszego wejrzenia

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej