Paweł Bomba: [Scareface, wiek, Zusje, walki, High League, Instagram]

12 maja 2022
Przez: : KS

Paweł Bomba w sieci jest znany również jako Scareface. Już niebawem, mężczyzna zadebiutuje podczas gali High League, co na pewno pomoże mu dotrzeć do szerszej grupy odbiorców. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Paweł ,,Scareface’’ Bomba: kim jest?

Okazuje się, że Scareface na chwile obecną jest jeszcze dosyć tajemniczą postacią, która dopiero debiutuje w branży. Niestety, w sieci trudno dotrzeć do informacji na temat jego wieku, miejsca urodzenia, czy aktualnego zajęcia.

Tajemnicą nie jest jednak, że dużą część czasu Bomba spędza treningach. Mężczyzna obraca się również w towarzystwie znanych osób. Między innymi, w sieci możemy dotrzeć do jego wspólnych zdjęć ze raperami młodego pokolenia, celebrytami oraz twórcami internetowymi.

Jeszcze jakiś czas temu, Scareface był w związku z Zusje. Co więcej, towarzyszył jej nawet w narożniku podczas walki w oktagonie i pomagał jej przygotowywać się do starcia. Jednakże, ostatnio na jaw wyszło, że między tą dwójką już wszystko skończone, a ich drogi na dobre się rozeszły. Co ciekawe, oboje zawalczą podczas tej samej gali High League 3.

Paweł Scareface Bomba
Paweł Scareface Bomba

Zobacz także: Co wiemy o Mateuszu Leśniaku – Tarzanie?

Paweł Bomba: High League

Walka Pawła podczas High League 3 będzie debiutem na tego typu gali. Jednakże, sam zdradził, że wcześniej brał udział w walkach amatorskich. Tym razem do oktagonu wyjdzie przeciw Mateuszowi Leśniakowi, który w sieci jest znany również jako Tarzan.

Nie da się ukryć, że pomiędzy tą dwójką panuje naprawdę napięta atmosfera. Można było zauważyć to podczas pierwszej konferencji przed nadchodzącą walką. High League 3 odbędzie się 4 czerwca 2022 roku.

Na chwile obecną, faworytem wśród bukmacherów oraz fanów tej dyscypliny sportu jest były chłopak Zusje. Jak waszym zdaniem zaprezentuje się w klatce?

Paweł Bomba: Instagram

Scareface prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @mysternajs. Na chwile obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 22 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej